کشف بیش‌از یک تن مواد افیونی در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲۹۵ کیلوگرم مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر با قاچاقچیان مسلح در استان خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان  گفت : مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشراف اطلاعاتی خود اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال ۲ محموله مواد مخدر از شهرستان‌های شمالی و جنوبی استان به مرکز کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در این رابطه مأموران انتظامی شهرستان‌های ایرانشهر و زابل در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام یک سری اقدامات تخصصی، اعضای این باند قاچاق را که با چندین دستگاه خودرو در حال جابه جایی محموله مواد مخدر بودند، شناسایی و به آن‌ها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت مأموران قصد فرار از محل را داشتند که بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، عرصه را برخود تنگ دیدند و با رها کردن خودرو‌ها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی خاطرنشان کرد: طی عملیات‌های همزمان در شمال و جنوب استان چهار نفر از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودرو‌های توقیف شده از قاچاقچیان یک تن و ۲۹۵ کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

سردار جلیلیان خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر استان حضور فعال دارد و در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار