کشته و زخمی شدن ۱۲ نفر در درگیری خانوادگی در گرگان

فرمانده انتظامی گرگان گفت:درگیری خانوادگی در یکی از روستا‌های گرگان سبب کشته و زخمی شدن ۱۲ نفر شد.

سرهنگ علی تجری گفت:عصر دیروز پس از دریافت گزارش از درگیری خانوادگی و طایفه‌ای در یکی از روستا‌های گرگان که از نزاع دو نوجوان شروع شده بود، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

او ادامه داد: با حضور پلیس و وساطت اهالی محل درگیری پایان یافت.

سرهنگ علی تجری افزود: صبح امروز، اما در ادامه همان نزاع، خانواده‌های این دو نوجوان سیزده ساله با یکدیگر درگیر و بر اثر آن دو برادر با سلاح شکاری کشته و تعداد ۱۰ نفر از اعضای خانواده‌ها نیز مجروح می‌شوند.

فرمانده انتظامی گرگان با اشاره به انتقال مجروحان به مراکز درمانی و دستگیری تعدادی از متهمان این درگیری گفت: در حال حاضر امنیت و آرامش در منطقه برقرار است و تلاش برای شناسایی عامل اصلی جنایت ادامه دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
United States of America
ناشناس
۰۴:۳۴ ۳۰ فروردين ۱۴۰۲
بعد از درگیری و کشته شدن آن دو برادر اصلا روستا اوضای خوبی نداشت و ندارد برادران این دو مقتول خیلی غرور دارن و گردن کلفت هستن ده تا خونه اهالی بیگناه رو تخریب کردن و تمام وسایل این خانه ها رو دزدیدن خیلی وحشتناک بود هرکس را تو کوجه خیابان میگیرن و میزنن زن و مرد نگاه نمیکنن این چه کاری هست چندتا زن را به شدت زخمی کردن ه شب رو خون ها حمله میکنن این مردم بیچاره از ترس نمیتوانند شکایت کنن از دولت و نیروی انتطامی خواهش میکنم تورو خدا رسیدگی کنین مردم این روستا گناه دارن