رونالدو و جشن گل شماره ۱۲۲ با جیمی‌جامپ!

کریس رونالدو در دیدار امشب مقابل لوکزامبورگ تعداد گل‌های ملی‌اش را به ۱۲۲ رساند و در شادی گل آخرش هم یک مهمان ناخوانده داشت.

پرتغال امشب در دومین بازی از دور انتخابی یورو ۲۰۲۴ میهمان لوکزامبورگ است و نیمه اول را ۰-۴ برنده به رختکن رفت. رونالدو در دقایق ۹ و ۳۱ موفق به گلزنی شد تا گل‌های ملی خود را به ۱۲۲ برساند. ژوائو فلیکس و برناردو سیلوا نیز دو گل دیگر را به ثمر رساندند.

رونالدو که در بازی قبلی برابر لیختن‌اشتاین دبل کرده بود، امشب نیز کار را از ابتدا شروع کرد و نیمه نخست را درخشان به اتمام رساند. او ابتدا در دقیقه ۹ روی پاس در عرض نونو مندس، با یک ضربه پشت پا، گل اول بازی را به ثمر رساند و سپس در دقیقه ۳۱، روی پاس برونو فرناندز، با یک ضربه ساده، گل چهارم پرتغال را به نام خود کرد تا به این ترتیب تعداد گل‌های ملی‌اش را به ۱۲۲ برساند.

اما اتفاق جالب، ورود یک جیمی‌جامپ لوکزامبورگی به زمین با پیراهن النصر و پس از گل دوم رونالدو بود.

او که از هواداران رونالدو بود، پیراهن باشگاه فعلی او را بر تن داشت و توانست هر طور شده خود را به فوق‌ستاره پرتغالی برساند. هرچند در نهایت توسط نیرو‌های امنیتی حاضر در ورزشگاه به بیرون زمین مشایعت شد، اما احتمالا چشمکی که رونالدو به او زد و لایکی که به این هوادار نشان داد، برای ساختن یک شب فراموش نشدنی برای او کافی بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۵ ۰۷ فروردين ۱۴۰۲
یه لبخند رو لباش نبود و چهرش همش خشن وانگار ناراحت باشه بود مثل اینکه زوری یعنی برخلاف میلش این کارهارو کرده ! درکل یه لبخند به نظرم بیشتر اثر داشت تا با چهره عبوس لایک نشون بده !
آخرین اخبار