۶۱ مصدوم در حوادث رانندگی جاده‌های خوزستان

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: وقوع ۱۲ فقره تصادف در ۲۴ ساعت گذشته در جاده‌های ارتباطی خوزستان ۶۱ نفر مصدوم بر جا گذاشت.

عارف شرهانی گفت: برخورد خودرو‌های سمند، وانت پیکان و پراید در محور امیدیه - دیلم چهار نفر مصدوم شامل یک زن ۴۸ ساله، یک پسربچه ۱۲ ساله و ۲ مرد ۲۹ و ۵۲ ساله بر جا گذاشت که توسط ۲ دستگاه آمبولانس ۱۱۵ به بیمارستان‌های نفت و امام رضا (ع) امیدیه انتقال یافتند.

او می‌گوید: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو در محور لالی - اندیکا ۶ نفر شامل چهار نفر دختر نوجوان ۱۱، ۱۴، ۱۷ و ۱۸ ساله، یک زن ۲۱ ساله و یک مرد ۲۸ ساله مصدوم شدند.

شرهانی گفت: در حادثه‌ای دیگربرخورد ۲ دستگاه خودروی پراید در محور ایذه به دهدز ۹ نفر مصدوم بر جا گذاشت که پنج نفر مرد و چهار نفر زن بودند.

به گفته او بر اثر تصادف ۲ دستگاه خودروی پراید در جاده رامهرمز - بهبهان نیز ۲ نفر شامل یک دختربچه پنج ساله و یک زن ۲۹ ساله مجروح شدند که درمان آن‌ها در محل انجام شد.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ خوزستان گفت: واژگونی وانت نیسان در محور دهدز به لردگان نیز ۱۰ نفر مصدوم بر جا گذاشت که شامل پنج زن و پنج مرد بودند؛ مصدومان این حادثه با پنج دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهدای ایذه اعزام شدند.

به گفته او واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور گتوند به دزفول پنج نفر مصدوم داشت که شامل یک دختربچه ۲ ساله، ۲ نفر زن ۲۴ و ۳۰ ساله، یک پسربچه یک ساله و یک مرد ۳۸ ساله بودند؛ همچنین بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی پراید در محور رامهرمز - بهبهان ۲ نفر زن ۲۳ و ۵۳ ساله مصدوم و در محل درمان شدند.

شرهانی گفت: بر اثروقوع یک فقره تصادف زنجیره‌ای بین خودرو‌های پراید، سمند، پژوپارس و پژو ۴۰۵ در ورودی شهرستان هفتکل از طرف نمره یک هشت نفر مصدوم شدند.

او می‌گوید: مصدومان این حادثه شامل یک زن ۲۰ ساله، یک پسربچه سه ساله، ۶ مرد در رده‌های سنی ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۳۰ و ۵۴ ساله بودند که ابتدا به درمانگاه هفتکل و سپس توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ خوزستان گفت: برخورد خودرو‌های کامیون و سمند در محور اهواز - ال‌هایی ۶ نفر مصدوم شامل چهار نفر مرد و ۲ نفر زن بر جا گذاشت که ۲ نفر در محل درمان شدند و چهار نفر توسط ۲ دستگاه آمبولانس به بیمارستان گلستان اهواز اعزام شدند.

به گفته این مقام مسئول بر اثر تصادف خودرو‌های سمند و پژو ۴۰۵ در محور مسجدسلیمان - هفتکل ۲ نفر مصدوم شدند.

شرهانی گفت: واژگونی خودروی تیبا در محور رامهرمز- اهواز نیز ۲ نفر مجروح شامل یک دختربچه هشت ساله و یک زن ۳۳ ساله بر جا گذاشت که به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار