پذیرایی از ۲۵ هزار زائر در چایخانه‌های حرم حضرت معصومه (س)

رئیس اداره خدمات اماکن حرم حضرت معصومه (س) گفت: خادمان چایخانه‌های حضرتی در صحن‌های جوادالائمه (ع) و پیامبر اعظم (ص) هر شب بعد از افطار با توزیع بیش از ۲۵ هزار چای تبرکی از زائران و مجاوران حرم پذیرایی می‌کنند.

سعید اسدی ، با اشاره به خدمات خادمان آستان مقدس در چایخانه‌های حضرتی گفت: در حال حاضر در دو صحن پیامبراعظم (ص) و صحن حضرت صاحب الزمان (عج) چایخانه‌های حرم بانوی کرامت فعال است.

رئیس اداره خدمات اماکن حرم حضرت معصومه (س) افزود: این چایخانه‌ها در دو شیفت صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ و عصر از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ فعال است، در مجموع در دو چایخانه به صورت روزانه با بیش از ۲۵ هزار چای تبرکی با استکان‌های شیشه‌ای از زائران پذیرایی می‌شود.

اسدی عنوان کرد: از آغاز ماه مبارک رمضان نیز فعالیت چایخانه‌ها به بعد از افطار موکول شده است و بعد از اتمام ماه مبارک چایخانه در شیفت‌ها و ساعت‌های قبلی خود فعال خواهد بود.

رئیس اداره خدمات اماکن حرم بانوی کرامت یادآور شد: ظرفشویی تمام اتوماتیک جهت شستشوی اتوماتیک وار استکان‌های شیشه‌ای نیز تهیه شده و تمامی استکان‌ها بعد از مصرف شست‌وشو داده شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.