انهدام باند مسلح و سازمان‌یافته قاچاق مواد افیونی

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲۹۵ کیلوگرم مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر با قاچاقچیان مسلح در استان خبر داد.

  پایگاه خبری پلیس، سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی خود اعضای یک باند مسلح و سازمان‌یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال دو محموله مواد مخدر از شهرستان‌های شمالی و جنوبی استان به مرکز کشور را داشتند، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در این رابطه مأموران انتظامی شهرستان‌های ایرانشهر و زابل در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام یک سری اقدامات تخصصی، اعضای این باند قاچاق را که با چندین دستگاه خودرو در حال جابه‌جایی محموله مواد مخدر بودند، شناسایی کردند و به آن‌ها دستور ایست دادند.

وی بیان کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به‌سمت مأموران قصد فرار از محل را داشتند که بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، عرصه را بر خود تنگ دیدند و با رها کردن خودرو‌ها به‌سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار جلیلیان خاطرنشان کرد: طی عملیات‌های همزمان در شمال و جنوب استان چهار نفر از سوداگران مرگ دستگیر شدند و در بازرسی از خودرو‌های توقیف‌شده از قاچاقچیان یک تن و ۲۹۵ کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

وی گفت: پلیس با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد مخدر استان حضور فعال دارد و در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار