افزایش تولید وابستگی به کشورهای دیگر را کاهش می دهد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تولید، افزایش درآمد سرانه و قدرت اقتصادی واقعی را فراهم می‌کند، ما برای وابسته نبودن به کشور یا کشورها، باید تکیه بر تولید داشته باشیم.

حامد آرامش  اظهار کرد: دلیل اینکه رهبری معظم انقلاب در سالهای اخیر در نامگذاری شعار بر روی " تولید " تاکید دارند، این است که بهبود معیشت مردم، مسئله‌ی اشتغال، مسئله‌ی قدرت خرید، مسائل گوناگون دیگر اقتصادی، وابسته‌ی به تولید است که باید به آن خیلی اهمّیّت داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان افزود: محور اصلی اقتصاد «تولید» است و این علم است که به ما می گوید که محصولات یا خدمات را چگونه و برای چه کسی تولید یا ارائه کنیم.

این مسؤول ادامه داد: تولید، افزایش درآمد سرانه و قدرت اقتصادی واقعی را فراهم می‌کند، ما برای وابسته نبودن به کشور یا کشورها، باید تکیه بر "تولید" داشته باشیم.

وی گفت: رسیدن و دست یافتن به پیشرفت عادلانه در اقتصاد و حلّ مشکل فقر در کشور ـ فقط از مسیر تقویت «تولید» میگذرد که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ادارات تابعه در سراسر کشور در سال جدید برای تحقق شعار سال و تقویت و رشد تولید از تمام ظرفیت اجرایی استفاده خواهد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار