بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از طرح اضطراری تامین آب شهر زاهدان و زهک

محمد کرمی استاندار با همراهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از روند عملیات اجرایی طرح تامین اضطراری آب شرب شهر زاهدان بازدید کرد.

قاسمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: این طرح به عنوان یکی از منابع تامین کننده آب شهر زاهدان در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان قرار گرفته است که تاکنون ۳۸ حلقه چاه جدید در ادامه دشت حرمک و هامون هیرمند حفر شده است که تاکنون ۴ حلقه چاه از آن ها وارد مدار بهره‌برداری شده است.

وی افزود: همچنین در نیمه اول سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۰ حلقه چاه در منطقه حرمک با تکمیل خطوط انتقال آب وارد مدار بهره‌برداری شد.

همچنین استاندار سیستان و بلوچستان در سفر به شهرستان زهک ضمن بازدید از آخرین وضعیت چاه نیمه ها؛ طی نشستی با حضور سردار ربیعی جانشین قرارگاه غدیر؛ فرمانداران زابل و زهک و مسئولان استانی حوزه آب در جریان آخرین اقدامات تامین آب از قبیل حفر چاه ها ی در حال احداث و... قرار گرفت و طی جدول زمان بندی بر اتمام طرح های مذکور در موعد مقرر تاکید کرد.

وی همچنین از پروژه های کمربندی شهر زهک؛ بزرگراه زهک- زابل و... نیز بازدید و طی جلسه ای با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان زهک مهمترین موضوعات حوزه شهرستان زهک از قبیل بازارچه مرزی شاهگل؛ آب؛ اعتبارات عمرانی و شهری؛ اشتغال؛ واحدهای تولیدی و... مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است؛ بخش عمده ای از پروژه های بر زمین مانده در حوزه شهرستان زهک از قبیل احداث کمربندی ؛ بزرگراه زهک زابل و... درحال حاضر در حال اجرا است و به زودی به مرحله بهره‌برداری می رسند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار