استاندار قزوین:

مدیران نباید تحت تأثیر برخی افراد و جریان‌ها قرار گیرند

استاندار قزوین گفت: مدیران نباید تحت تأثیر برخی افراد و جریان‌ها قرار گیرند و برای پیشرفت و تعالی باید از دارایی‌های غیر قابل استفاده و یا دارایی‌هایی که به درستی استفاده نمی‌شود، بهره گرفت.

محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در حاشیه گردهمایی مدیران و کارگزارن دولت مردمی گفت: مدیران نباید تحت تأثیر اثرگذاری منفعت طلبانه، مافیاگونه و به ناحق برخی افراد و جریان‌ها قرار گیرند و نباید دنیا و آخرت خود را به خواست کسانی که برخی از اوقات به دنبال منفعت شخصی هستند، تحت تأثیر قرار دهند.

اعلایی اظهار داشت: سال قبل دولت و ملت با گرفتاری و سختی‌های زیادی به ویژه در حوزه‌های امنیتی و اقتصادی مواجه شدند که در مقایسه با گذشته بی نظیر بود، ولی با تدبیر دولت، بصیرت مردم و حضور جدی و در صحنه مدیران مشکلات پشت سرگذاشته شده و امروز با امیدواری هرچه بیشتر به سمت آینده حرکت می‌کنیم.

وی افزود: اتفاقاتی که در کشور و دنیا در حال رقم خوردن است عمدتا مسائل و مباحث امیدوارکننده‌ای می‌باشد و باید از فضای به وجود آمده نهایت استفاده را ببریم.

اعلایی گفت: دشمنان برای ملت ایران نقشه‌های متعددی کشیدند، ولی خود آن‌ها به مکر الهی گرفتار شدند و وضعیت آن‌ها وضعیتی است که آن‌ها را به خودشان یا همدیگر مشغول کرده است و این موضوع جز خواست و اراده الهی نیست و پاداشی است که خدا به استقامت کنندگان در مسیر حق می‌دهد.

استاندار قزوین اضافه کرد: اتفاقات روز‌های گذشته رژیم صهیونیستی بی نظیر است و این حجم از تقابل جامعه با حاکمان این رژیم سابقه نداشته و خود آن‌ها به این پیش بینی رسیده اند که در آستانه فروپاشی قرار دارند.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: در حوزه‌های اقتصادی در دنیا شرایط منحصر به فردی وجود دارد و از فاز‌های گفتمانی و سیاسی به تنازعات و تقابلات سخت و استفاده از ابزار‌های نزدیک به نظامی و حتی نظامی رسیده‌اند و منافع این تحولات بدون شک به ملت‌های محروم و مظلوم خواهد رسید.

وی با بیان اینکه اتفاقات بسیار موثری در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی بین الملل در حال انجام است، افزود: در سفر رئیس جمهور به چین توافقی رقم خورده که قطعا می‌تواند منشا اثر باشد و یقینا در این حوزه شاهد ظرفیت‌های جدید خواهیم بود که باید برای آن برنامه ریزی کنیم.

اعلایی گفت: استان قزوین استان مهمی در اقتصاد است و به عنوان استانی شناخته می‌شود که عمده سرمایه گذاری آن از ناحیه بخش خصوصی است که تأکید رهبر معظم انقلاب نیز می‌باشد و این می‌تواند منشا اثر و تحول باشد.

استاندار قزوین با بیان اینکه باید ظرفیت سرمایه‌گذاری بخش دولتی و خصوصی احصاء و افزایش یابد، اضافه کرد: در بخش دولتی ظرفیت عظیمی برای دولت به وجود آمده که مولدسازی دارایی‌ها نام دارد که نباید به عنوان یک موضوع عادی و معمولی به آن نگاه شود و برای پیشرفت و تعالی باید از دارایی‌های غیر قابل استفاده و یا دارایی‌هایی که به درستی استفاده نمی‌شود، بهره گرفت.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: اعداد و ارقام دارایی‌های معطل مانده دولت قابل مقایسه با اعتبار برخی از موضوعات نیست و باید از محل مولدسازی دارایی‌ها در راستای پیشرفت و تعالی استان بهره برد.

وی با بیان اینکه استان قزوین جاذبه‌های زیادی برای ورود سرمایه گذاران دارد، گفت: نگاه مسئولان برای ورود سرمایه گذاران تاثیر بسیار بزرگی دارد و مدیران باید برای سرمایه گذاری وقت گذاشته و نگاه توسعه ای، مبتکرانه و کارآفرینانه داشته باشند.

اعلایی افزود: توصیه‌های اخیر رهبر معظم انقلاب در حوزه‌های اقتصادی و اجرایی از جمله عدم حضور نمایندگان در حوزه اجرا، عدم برخورد سلیقگی در حوزه نظارت، استفاده بیشتر از بخش خصوصی و بسیاری از موضوعات دیگر در این حوزه بسیار راهگشاست و به هر میزان که از این منویات به درستی استفاده شود، نتایج مثبت بیشتری را شاهد خواهیم بود.

استاندار قزوین گفت: هر مدیری که با سلامت، دلسوزی، تخصص و منطق کار کند به طور قطع از دوره مدیریتی خود با افتخار گذر خواهد کرد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: مجموعه مدیریتی استان اهل باج دادن نیست و در جهت منافع مردم حرکت خواهد کرد و در این مسیر به دنبال پیشبرد اهداف با وحدت و همدلی است و ممنون تمامی کسانی است که هدف خدمت‌گزاری دارند و با وحدت و همدلی برای پیشرفت استان تلاش می‌کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار