استاندار کردستان مطرح کرد؛

تحقق شعار سال سرلوحه اقدامات مدیران دستگاه‌های اجرایی

استاندار کردستان گفت: تحقق شعار سال اعلام شده از سوی رهبر معظم انقلاب باید سرلوحه اقدامات مدیران دستگاه‌های اجرایی در استان قرار بگیرد.

اسماعیل زارعی کوشا در اولین جلسه شورای اداری در سال جدید گفت:امسال از جانب رهبر معظم انقلاب به سال “مهار تورم و رشد تولید” نامگذاری شده است که امیدورام با کار جهادی و شبانه‌روزی بتوانیم در راستای تحقق کامل این شعار قدم برداریم.

او با بیان اینکه کردستان از گذشته‌ها جزو استان‌هایی با نرخ بالای تورم بوده است، افزود: از دلایل تورم بالای کردستان نبود مراکز تولیدی و اعمال هزینه‌های بیشتر مازاد بر تولید ودیگری ضعف نظارت و بازرسی‌ها است.

زارعی کوشا یادآوری کرد: در سال پیش رو کارگروهی را با عنوان مهار تورم و کنترل بازار تشکیل خواهیم داد و جدی‌تر از گذشته به حوزه نظارت‌ها ورود خواهیم کرد.

استاندار کردستان در ادامه گریزی به رشد فعالیت‌های عمرانی در سال گذشته زد و اظهار کرد: هم اکنون تخصیص‌های مناسبی برای کار‌های عمرانی در حساب دستگاه‌های اجرایی وجود دارد که نسبت به سنوات قبل غیر قابل قیاس است.

زارعی کوشا افزود: سال گذشته بیش از ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی تخصیص داده شد که چند برابر سال قبل از آن بود و لازم است مردم نتایج عملی این اعتبارات و کار‌ها را مشاهده کنند.

او با بیان اینکه در سطح استان تعدای کلان پروژه مهم وجود دارد که باید امسال به صورت مداوم پیگیری و به نتیجه برسند، اظهار کرد: پروژه هایی، چون راه آهن، کریدور شمال به جنوب و پروژه‌های حوزه وزارت نیرو و کشاورزی وجود دارند که برای اتمام آن‌ها کارگروه پیگیری پروژه‌های عمرانی با تشکیل جلسات هفتگی دنبال خواهد شد.

زارعی کوشا ابراز امیدواری کرد: در سال‌جاری نیز همانند سنوات گذشته همکاری و تعامل نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی با مجموعه مدیریت استان تداوم داشته باشد تا به این شکل بتوان مشکلات و نیاز‌های استان را پیگیری و حل کرد.

استاندار کردستان همانند سال گذشته به مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد که تکریم و تجلیل از خانواده شهدا و دیدار هفتگی با مردم را مورد توجه جدی قرار دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.