دستگیری سارق موتورسیکلت توسط پلیس بزرگراه راهور تهران

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از دستگیری سارق موتورسیکلت توسط تیم پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور در محدوده بزرگراه چمران خبر داد.

سرهنگ علی اصغر شریفی، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از کشف یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی توسط پلیس بزرگراه‌های راهور تهران بزرگ در محدوده بزرگراه چمران و دستگیری سارق این وسیله در بامداد امروز خبر داد و گفت: در ساعت ۴۴ دقیقه بامداد امروز، تیم پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ بعد از حضور در یک مورد تصادف در محدوده شمال به جنوب بزرگراه چمران قبل از میدان توحید از موتورسیکلتی که در یک سوی تصادف بوده است استعلام و پس از دریافت سوابق موتورسیکلت مشخص می‌شود که دارای سابقه سرقتی است که بلافاصله پس از فرار راکب که همان سارق بوده است را دستگیر و تحویل عوامل کلانتری کردند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: پلیس راهور تهران بزرگ بیش از پیش و بویژه در ایام نوروز بر انجام مأموریت‌های مرتبط و جدا از مأموریت‌های تخصصی روزانه خود و با توجه به شناختی که نسبت به دیگر امور انتظامی که در آموزش‌های پی در پی دیده است ضمن انجام مأموریت‌های شبانه روزی مرتبط با دیگر جرایم نیز برخورد دارد.

وی در پایان اذعان کرد: شهروندان نیز می‌توانند اینگونه موارد را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش و یا به نزدیک‌ترین واحد پلیس اطلاع دهند. رانندگان و شهروندان تهرانی مطلع باشند که تیم‌های پلیس پایتخت با تلاش و پشتکار و با حضور پر رنگ شبانه روزی در جهت ایجاد امنیت و آرامش شهروندان آماده خدمت رسانی هستند.

برچسب ها: پلیس راهور ، سارقان
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار