در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

استقبال کم نظیر گردشگران نوروزی از برنامه های ویژه عید

شهردار منطقه ۴ تهران گفت:   ثبت نام تور‌های گردشگری در ایام نوروز با مساعدت فعالان گردشگری و دبیران گردشگری محلات در این مدت انجام می‌گیرد.

علی اصغر کمالی زاده در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به برنامه های نوروزی اظهار کرد:  بوستان پلیس با دارا بودن سه غرفه گردشگری که دو غرفه صنایع دستی و تزئینی و یک غرفه اطلاع رسانی دارد،  هر روز از ساعت17الی 22 آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است.

وی  گفت: در این بوستان غرفه های اطلاع رسانی در خصوص توزیع بسته های نوروزی،  نقشه اماکن گردشگری منطقه ۴،  بلیط های تخفیف دار و همچنین هدیه های نوروزی برای کودکان بین مخاطبان وجود دارد.

او افزود: در بخش غرفه های صنایع دستی آموزش همراه با معرفی صنایع دستی  شامل کیف های سنتی با نقش و نگار ایرانی همچنین معرق کاری و سفال گری و معرفی خوراک ایرانی و سنتهای نوروز در ایران باستان انجام می شود.

کمالی زاده در ادامه گفت:  ثبت نام تورهای گردشگری در ایام نوروز با مساعدت فعالان گردشگری و دبیران گردشگری محلات در این مدت انجام می گیرد.

شهردار منطقه ۴ گفت: بسیار مفتخریم که در این چند روز گذشته بیشترین مخاطبان را با حجم کم نظیری در بوستان پلیس داشته ایم و خداوند را به دلیل رضایت و سرور میهمانانمان شاکر هستیم.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار