جان‌باختن سه کارگر در بابل

سه کارگر یک کارخانه که در حال تمیز کردن مخزن تخمیر بودند به دلیل گازگرفتگی ناشی از تخمیر جان خود را از دست دادند.

مقارن ظهر امروز در کارخانه کارتن سازی واقع در شهرک صنعتی رجه بندپی شرقی شهرستان بابل سه کارگر که در حال تمیز کردن مخزن تخمیر بودند به دلیل گازگرفتگی ناشی از تخمیر جان باختند.

اصغر متولیان مدیر روابط عمومی آتش نشانی شهرک صنعتی بابل گفت: این انفجار در ساعت ۱۶ عصر امروز در یک کارخانه تولیدی واقع در شهرک صنعتی رجه بندپی شرقی بابل روی داد که سه نفر از کارگران این واحد تولیدی که در حال تمیز کردن مخزن تخمیر بودند، در نحوه محاسبه گاز تخمیر دچار اشتباه شده و در دم به دلیل انفجار این افراد فوت می کنند.

وی با بیان این که، همچنین این حادثه سه مصدوم هم داشته است، گفت: حال عمومی افراد آسیب دیده خوب است و برای طی شدن مراحل درمانی این افراد به بیمارستانی در بابل انتقال داده شدند.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی شهرک صنعتی بابل، اسماعیل عبدالله‌زاده، مجتبی مرتضی‌نیا و فرشاد کلاگر را اسامی جان باختگان این سانحه اعلام کرد.

وی تصریح کرد: حدود ۵۰ درصد از این مجموعه تولیدی که ۶۰ کارگر داشت دچار سوختگی و تخریب شد و اکنون با تلاش عوامل آتش نشانی و درخواست کمک اضطراری از دیگر پایگاه های آتش نشانی بابل، آتش در این کارخانه مهار شده است.

متولیان اضافه کرد: خوشبختانه به دیگر واحدهای صنعتی واقع در این شهرک خسارتی وارد نشده و نظم و آرامش به منطقه برگشته است.
منبع:ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار