تحقق ۱۶۰ درصدی برنامه مشارکت های مردمی کمیته امداد ایلام

مدیرکل کمیته امداد ایلام از تحقق ۱۶۰ درصدی برنامه های حوزه مشارکت های مردمی کمیته امداد این استان طی سال گذشته خبر داد.

رضا طاهری مدیرکل کمیته امداد ایلام در دیدار فرماندار مهران و اعضای شورای تأمین این شهرستان اظهار داشت: مردم استان ایلام سال گذشته بیش از ۶۰ میلیارد ریال صدقه پرداخت کرده اند که ۲۲ میلیارد ریال آن در ایام اربعین جمع آوری شده است.

وی با عنوان اینکه کمیته امداد استان سال گذشته در شاخص‌های گوناگون خدمت رسانی از استان های برگزیده کشور معرفی شد، افزود: با توجه به اینکه کسب موفقیت های گوناگون توسط کمیته امداد مرهون همکاری و هم افزایی دستگاههای گوناگون است، برای توسعه خدمت رسانی همچنان نیازمند این همکاری‌ها هستیم.

فرماندار مهران نیز در این دیدار گفت: کمیته امداد در شرایط تورمی و مشکلات اقتصادی بهترین خدمات و عملکرد را به مردم استان ایلام ارائه داده است.

علی عباس شفیعی افزود: شهرستان مهران علیرغم همه ظرفیت ها و امکانات از مناطق محروم استان ایلام است و از کمیته امداد انتظار داریم توجه ویژه ای به این شهرستان داشته باشد.

وی همچنین با عنوان اینکه تنوع سرفصل های خدمت رسانی کمیته امداد نشانگر توجه همه جانبه این نهاد به نیازهای گوناگون جامعه و مردم است، گفت: موفقیت های گوناگون کمیته امداد در عرصه خدمت بیانگر مدیریت موفق و تلاش گسترده امدادگران این نهاد است و ما در عرصه خدمت رسانی همچنان در کنار کمیته امداد هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.