ضرورت تداوم سنت حسنه افطاری ساده

استاندار فارس، افطاری ساده در ایام رمضان را سنت حسنه اسلامی و سیره نبوی عنوان کرد و خواستار گسترش و تداوم این سنت حسنه با مشارکت مردم و خیران شد.

محمدهادی ایمانیه با همراهی شهردار شیراز در موکب افطاری آسمانی واقع در میدان معلم حضور یافتند و با روزه‌داران و میهمانان نوروزی گفتگو کردند.

او در این موکب از حرکت شهرداری شیراز در اطعام و افطاری روزه‌داران که برگرفته از سنت حسنه اسلامی و سیره نبوی(ص) است، تقدیر کرد و گفت: این سنت ديرينه به فراموشی سپرده شده بود.

ایمانیه گفت: این سنت امسال به همت شهرداری شیراز‌ و حمایت شورای اسلامی شهر در ۱۱ منطقه شهرداری شیراز و همچنین شهر صدرا زنده شده است.

نماینده عالی دولت در استان فارس ابراز امیدواری کرد: این فرهنگ و سنت حسنه با مشارکت مردم و خیرین افزایش و ادامه پیدا کند.

محمدحسن اسدی، شهردار شیراز نیز در این بازدید با تکریم خادمان موکب افطاری آسمانی و گفت‌گو با روزه‌داران گفت: افطاری ساده آسمانی توسط شهرداری این کلان‌شهر در موکب‌ها و ایستگاه‌های افطاری ۱۱ منطقه کلان‌شهر شیراز برگزار می‌شود.

او در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به جزئیات اجرای این طرح گفت: در ایام ماه مبارک رمضان ۱۱هزار افطاری هر شب بین روزه‌داران توزیع می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار