نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین اعلام شد

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران نحوه فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی تهران در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

شادی مالکی مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران در توضیح فعالیت مراکز منتخب شهر تهران در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه اظهار کرد: در این ایام مرکز بیهقی به صورت شبانه‌روزی و پنج مرکز سراج، خاوران، شهدای زمان آباد، بعثت و فدائیان اسلام از ساعت ۸ الی ۱۴ فعال هستند.

مالکی در توضیح تعداد مراکز معاینه فنی شهر تهران و نحوه فعالیت آن‌ها از ۱۴ فروردین ماه افزود: شهر تهران از بضاعت ۵۶ خط معاینه فنی مختص خودرو‌های سبک در ۱۷ مرکز ثابت و ۷ واحد سیار با پراکندگی مناسب در سطح مناطق شهرداری تهران برخوردار است. مرکز بیهقی به صورت شبانه‌روزی، مرکز شهید آبشناسان در دوشیفت کاری از ساعت ۷ صبح الی ۱۸ و ۱۸ الی ۴ صبح و سایر مراکز از ساعت ۷ الی ۱۸ فعال هستند. ضمنا از شهروندان درخواست می‌شود با توجه به فعالیت تعدادی از مراکز در روز‌های تعطیل حتما جهت اطمینان از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند.

وی در خصوص ادامه فعالیت دو مرکز پس از افطار در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان برای رفاه حال روزه‌داران و استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی پس از افطار این ستاد نسبت به افزایش ساعت کاری مرکز شهید آبشناسان و شبانه‌روزی کردن مرکز بیهقی اقدام کرده است. ضمنا با توجه به فعالیت این دو مرکز، در زمان افطار از مراجعین به آن مراکز در این زمان پذیرایی می‌شود.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی در ارتباط با نحوه پذیرش مراکز معاینه فنی شهر تهران گفت: بنا بر درخواست شهروندان به منظور تسهیل در ارائه خدمات و مدیریت صف از هشتم فروردین ماه دو واحد سیار هنگام نیز به مراکز صرفا اینترنتی افزوده شد. در حال حاضر پذیرش در ۹ مرکز معاینه فنی شهر تهران صرفا اینترنتی انجام می‌شود. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج و دماوند و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام (شماره ۴) و هنگام (شماره ۸) تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت‌گیری اینترنتی در سامانه "تهران من" امکان پذیر است. البته تاکید می‌شود بجز ۹ مرکز اشاره شده مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت‌گیری اینترنتی به سایر مراکزامکان پذیر است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار