کشف ۸۱ کیلوگرم مواد مخدر در ایام نوروز در فرودگاه‌های کشور

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور عملکرد پلیس فرودگاه را در ده روز نخست اجرای طرح نوروزی تشریح کرد.

سردار محسن عقیلی در دهمین جلسه قرارگاه نوروزی فرعی ابوذر به تشریح عملکرد پلیس فرودگاه‌های کشور در ۱۰ روز نخست اجرای طرح نوروزی پرداخت.

وی با اشاره به اهمیت بالای خطوط حمل و نقل هوایی در جابجایی مسافر در ایام تعطیلات نوروزی، بیان داشت: امروزه جا به جایی ایمن مسافر و کالا و در این میان استفاده از خطوط حمل و نقل هوایی به دلیل سرعت انتقال بالا حائز اهمیت ویژه‌ای است.

وی ادامه داد: با شروع سفر‌های نوروزی و افزایش حجم پروازها، اقدامات کنترلی در همه فرودگاه‌ها پیش بینی و با تقویت توان یگان‌ها به خصوص فرودگاه‌های کلان شهر‌ها و شهر‌های زیارتی و سیاحتی تدابیر لازم در راستای پیشگیری از وقوع جرایم و ارتقا ضریب امنیت عمومی اتخاذ شده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری فراجا امنیت ۵۹ فرودگاه در سراسر کشور را به عهده دارد و همگام با توسعه فرودگاه‌ها نقش کاربردی و بسزایی در تأمین امنیت مسافران عزیز و توسعه صنعت هوانوردی داشته است.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در خصوص میزان کشفیات مواد مخدر در این پلیس اظهار داشت: در ۱۰ روز نخست اجرای طرح نوروزی در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر مقدار ۸۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روانگردان کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا در پلیس فرودگاه‌های کشور، در خصوص میزان کشفیات کالای قاچاق در این پلیس گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق، کشف و ضبط شد.

سردار عقیلی در خاتمه سخنان خود امنیت را محصول مشترک همکاری فرماندهی انتظامی، مردم، مسئولان و سازمان‌ها دانست و اظهار امیدواری کرد مردم و دستگاه‌ها همان طور که تاکنون با پلیس تعامل خوبی داشته اند، همچنان به همکاری بیشتر ادامه داده، تا ان شاءالله به توفیقات بهتری در راستای امنیت و آرامش جامعه دست پیدا کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۹ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
پلیس مردمی و پلیس حافظ امنیت مردم ای کاش که به جای اینکه اول از آخر شروع می‌کرد و به قول معروف با معتادان که به عنوان بیمار شناخته میشوند برخورد می‌کرد از اول شروع می‌کرد که چرا جوانان کشور معتاد شده و به سمت اعتیاد رفته اند فکری اساسی و کارآمد انجام میداد چه شده که یک فرد باید در سفرهای خود مجبور به حمل مواد مخدر نماید و این معضل اجتماعی را ریشه ای حل کرده و جامعه ای سالم و با نشاط بوجود آید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
برای مبارزه با فساد باید از راس هرم شروع کرد نه از انتها
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۲ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
این ها رو باید چنان مجازات کنید که درس عبرت شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۴ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
ای وای نکن همچین
آخرین اخبار