مدیرکل کمیته امداد یزد اعلام کرد:

همکاری ۳۰۰ مرکز نیکوکاری با کمیته امداد یزد در اجرای برنامه‌های ماه مبارک رمضان

محمد شجاعان گفت: ۳۰۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان یزد در اجرای برنامه‌های ماه مبارک رمضان با کمیته امداد مشارکت و همکاری دارند.

محمد شجاعان، مدیرکل کمیته امداد استان یزد با بیان ضرورت تامین سبد معیشت نیازمندان و اطعام و افطاری در ماه مبارک رمضان در قالب طرح اطعام مهدوی گفت: ۳۰۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان یزد در اجرای طرح اطعام مهدوی با کمیته امداد مشارکت و همکاری دارند.

او با اشاره به اهداف مراکز نیکوکاری محله در ماه مبارک رمضان برای خدمت‌رسانی به نیازمندان بیان کرد: ثبت‌نام حامیان برای ایتام و فرزندان محسنین، اجرای طرح مفتاح الجنه (دیدار و دلجویی مسئولان و خیران از خانواده‌های مددجویان تحت حمایت)، اطعام و افطاری، تامین سبد معیشتی و همیان مولا، ایجاد آشپزخانه در قالب اطعام مهدوی برای طبخ غذا و توزیع بین نیازمندان، تهیه و توزیع افطاری ساده بین نیازمندان محله و دریافت حداکثری زکات فطریه و کفارات از جمله اهداف مراکز نیکوکاری در ماه مبارک رمضان امسال است.
مدیرکل کمیته امداد استان یزد با دعوت از مردم نوعدوست و خیراندیش یزدی برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان گفت: کد دستوری #۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ به منظور مشارکت نیکوکاران و پرداخت کمک‌های غیرحضوری در نظر گرفته شده است.

شجاعان افزود: واگذاری امور به مردم، شناسایی نیازمندان واقعی محله، شناسایی و جذب خیران محله، پیوند نیاز‌های محرومان محله با توانمندی‌های خیران محله، استفاده از حضور و تخصص مردم، احیای حقوق همسایگی، تقویت همبستگی‌های اجتماعی، مردمی شدن حمایت‌های اجتماعی، احیای فرهنگ انفاق، نیکوکاری و نوع‌دوستی، جمع‌آوری کمک‌های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان و افزایش اعتماد عمومی از جمله فواید و کارکرد‌های مراکز نیکوکاری محله است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.