اعمال محدودیت تردد برای کامیون‌ها در جاده‌های اردبیل به آستارا و سرچم

مدیرکل راهداری استان اردبیـل از اعمال محدودیت ترافیکی برای تردد کامیون‌ها در جاده‌های اردبیـل - آستارا و سرچم خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به پایان سفرهای نوروزی و پیش‌بینی افزایش حجم تردد در راههای استان می گوید: هدف از اعمال این محدودیتها افزایش ایمنی تردد، تسهیل در عبور و مرور و تامین آرامش مسافران نوروزی است.

به گفته او، در این مدت تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در جاده اردبیل - آستارا و اردبیل - سرچم ممنوع است.

وثوقی به رانندگان توصیه کرد به قوانین و مقررات پایبند باشند و راهداران را در تامین ایمنی سفر ، آرامش تردد و تسهیل در عبور و مرور یاری کنند.

از آغاز تعطیلات نوروزی تا روز چهارشنبه در مجموع ۹۰۰ هزار تردد در راه‌های ارتباطی این استان ثبت شده که این میزان تردد نسبت به مدت مشابه پارسال ۴۸ درصد افزایش نشان می‌دهد.از این تعداد ۴۸۰ هزار وسیله نقلیه وارد این استان شده و ۴۲۰ هزار وسیله نقلیه نیز از استان خارج شده است.

بر اساس اظهارات رضا شیرین‌زاده معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از ۲۴ اسفندماه پارسال تا روز چهارشنبه ۵۰ هزار مسافر نوروزی از طریق ناوگان حمل و نقل مسافری عمومی در این استان جابجا شدند.

امسال همچنین با هدف ایجاد فرصت و فضای استراحت برای رانندگان و مسافران سه ایستگاه برنامه پویش همراهان سفر در جاده‌های اردبیل - آستارا ، اردبیل - سرچم و جاده اردبیل - مغان برپا شده است

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار