سریال «خیابان هشت یک» آماده پخش شد

تولید سریال خیابان هشت یک با نویسندگی و کارگردانی محبوبه نورنقدی به پایان رسید و به زودی آماده پخش می‌شود.

تولید سریال «خیابان هشت یک» با نویسندگی و کارگردانی محبوبه نورنقدی به پایان رسید و به زودی آماده پخش می‌شود. این سریال در ژانر رئال با موضوع همدلی با تهیه کنندگی کوهیار مهاجر و محبوبه نورنقدی ساخته شده است.

نویسنده داستان می‌گوید : ایران بانو زنی سالمند است که سال‌هاست چشم انتظار بازگشت محمود، پسر مفقود الاثرش است. او دلتنگی‌هایش را در مرکز صیدی سپری می‌کند که ارث خانوادگی‌اش است و افرادی را تحت حمایت مالی و عاطفی قرار می‌دهد. اشتغال زایی می‌کند و افراد را وارد اجتماع و کار می‌کند. این مرکز میزبان داستان‌هایی جذاب است که مخاطب را به میهمانی دعوت می‌کند.

لوکیشن این مجموعه در عباس آباد مازندران، در مرکز صید یک شخص خیر به نام پیام افضل خانی مورد لطف و حمایت او قرار گرفت.

عوامل سریال خیابان هشت یک عبارتند از : گروه کارگردانی سینا امامی الیاس بهرامی سارا محمدی پروین مقدم مشاور کارگردان آرین کشاورزی مدیرتولید: کوهیار مهاجر، تدوین: حامد رضی، خواننده تیتراژ: مرتضی علی نوری و خانم زهره حمیدی، بابک نوری، مهدی سلوکی، مهدی امینی خواه، شهرزاد عبدالمجید، فرشاد میرزایی، بردیا کشاورزی، رومینا امامی، سلیم مزاری، فرامرز بیارجمندی، سینا کهن ترابی، کیاراد اله یاری ، هانیه اسدی، علیرضا محمدی، محمد داداش پور، مهدیس غلامی، مهسا تفتیان، سوفیا شهنها، .جلال موسوی، جواد موسوی، علیرضا صادقی، محمد فرامرز، سولماز غلامی، ادرینا وکیلی، سارا محمدی، حسن جوانمرد، عوالی دیگر این سریال هستند و مشاور پروژه علیرضا پارسایی فر با نظارت فنی دکترعلی اصغر سمیعی و حبیب ا...اسوده مجید حسین زاده و همراهی و پشتیبانی جناب اقای سید مرتضی بختیاری ومحمد طاها مهری هستند.

محبوبه نورنقدی سال گذشته همزمان با پیش تولید سریال خیابان هشت یک ، مستند خیابان هشت یک را نیز تولید کرد. او یک تئاتر با نام‌کور مرد و کور سوی زمین را اجرا برد .این تاتر در دل سریال خیابان هشت یک جای گرفت.

نورنقدی از برنامه سال ۱۴۰۲ گفت: شش نمایش و اجرای تاتر تا پایان سال با طرح اجرایی متفاوت خواهد داشت که بازیگران آن در حال تمرین هستند. او در پیش تولید یک فیلم سینمایی به نام عشق روسی  است که روایتگر یک اتفاق واقعی در زمان پایان جنگ جهانی دوم است. لازم به ذکر است که فیلمنامه فیلم انگل، با موضوع اجتماعی توسط نورنقدی در حال نگارش و بازنویسی نهایی است.

همچنین نام سریال خیابان هشت یک ،احتمالا با نام در پناه خدا تغییر پیدا خواهد کرد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار