بیانیه وزارت کشور در خصوص حجاب:

عقب نشینی از ارزش‌های دینی صورت نخواهد گرفت

وزارت کشور در بیانیه‌ای اعلام کرد: هیچ گونه عقب‌نشینی یا تساهل در اصول و احکام دینی و ارزش‌های سنتی صورت نگرفته و نخواهد گرفت.

وزارت کشور با صدور بیانیه‌ای در خصوص حجاب، تاکید کرد: هیچ گونه عقب‌نشینی یا تساهل در اصول و احکام دینی و ارزش‌های سنتی صورت نگرفته و نخواهد گرفت و حجاب به عنوان یک ضرورت شرعی غیر قابل تردید همواره از اصول عملی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

در بیانیه وزارت کشور آمده است: «ضمن آرزوی قبولی عبادات و طاعات ملّت مؤمن ایران در ماه مبارک رمضان ضمن تأکید مجدد بر رعایت ارزش‌ها و احکام الهی و قانون بر آمده از آن از جمله حجاب اسلامی به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند مساله حجاب در سال‌های گذشته یکی از محور‌های جنگ شناختی دشمن علیه ملت مظلوم و مقتدر ایران بوده و طرح‌های شکست خورده‌ای نظیر چهارشنبه‌های سفید، دختران خیابان انقلاب، نه به حجاب اجباری، آزادی‌های یواشکی و ... هرگز نتوانست در اراده بانوان و دختران ایرانی در اعتلای شخصیت معنوی و حفظ هویت زن مسلمان خللی پدید آورد.

پروژه‌های برنامه ریزی شده توسط سرویس‌های امنیتی با پیشرانی افرادی معلوم الحال و فاسد العقیده از خارج از کشور در آخرین پرده با شعار عوام فریبانه «زن زندگی آزادی» تلاش کرد اهداف شوم خود را در هاله مقدس زنانه مخفی نماید، اما پایداری و بصیرت و زمان شناسی ملت بزرگ ایران و خصوصا دختران و زنان قهرمان آن به همگان اثبات نمود که دشمن همچون گذشته درگیر محاسبات غلط ناشی از عدم اشراف بر عمق دلدادگی همه آحاد مردم و خصوصا دختران این سرزمین به احکام الهی و اولیاء دین است.

بر اساس اطلاعات پیدا و پنهان، دشمنان در آشوب‌های سال گذشته تلاش کردند حجاب را به موضوعی برای دو قطبی سازی و ایجاد شکاف‌های عمیق اجتماعی و عاملی برای انفکاک ملت از حاکمیت تبدیل نمایند و در این راه از همه ظرفیت شبکه‌های اجتماعی خارجی به عنوان بستر تهاجم علیه ذهن و قلب نوجوان و جوان ایرانی به کار بست. در حالی که برآورد غلط تبهکاران فرهنگی داخلی و خارجی بر رویگردانی بانوان محترم ایرانی از حجاب تمرکز یافته بود، «سیلی» افراد «ضعیف الحجاب» علاوه بر مهابت بانوان محجبه سبب استیلای یأس بر اردوگاه جنگ چند بعدی معاندان ایران اسلامی گردید. به همین دلیل وزارت کشور بر خود فرض می‌داند که به احترام همه زنان و دختران ایرانی که در طوفان فتنه ترکیبی دشمن استوار مقاومت کردند و به الگویی از پایداری شناختی برای همه آحاد ملت تبدیل شدند بایستد و ابراز فروتنی نماید.

مطابق آنچه گذشت ذکر سه نکته ضروری است:

۱- مجموعه دولت و وزارت کشور خود را مخاطب مطالبات عموم مردم وفادار ایران در موضوع حجاب دانسته و بر خواسته بر حق ایشان مبنی بر داشتن جامعه‌ای عفیف و با حیا صحه میگذارد و گوشی شنوا و زبانی پاسخگو و بازویی توانمند برای تأمین حقوق مردم بویژه حق زیست عفیفانه به عنوان یکی از حقوق اساسی آحاد ملت می‌باشد. این امر در ماه‌های گذشته و رفتار اکثریت قاطع بانوان ایرانی در حفظ حجاب به وضوح نشان داده شده و بر این اساس مدعای مواجهه متناسب با مظاهر بی عفتی یا بی حجابی دارای مبانی اصیل شرعی، قانونی و انسانی بوده و از باب حقوق عامه مردم به صورت یک موضوع اولویت دار مطمح نظر مسئولان امر می‌باشد.

۲- تردیدی وجود ندارد که حجاب از پایه‌های تمدنی ملت ایران بوده و یکی از زیرساخت‌های بنای حیاتی خانواده می‌باشد. در حالی که خانواده گرایی و حفظ حریم آن از اصول زیست اجتماعی ایرانیان است می‌بایست از حریم حجاب و عفاف برای تحکیم بنیان خانواده محافظت نمود و بر تقویت و گسترش آن ملازمت نمود.

۳- از همه مراجع دینی، فرهنگی و اجتماعی تقاضا دارد با حضور مسئولانه خود در میدان، تبیین این موضوع حساس را بر خود فرض دانسته و باب گفتگوی مثبت در امر حجاب را برای همه طیف‌های نیازمند به بهره‌های فکری و ذهنی بیش از پیش باز نمایند. تردیدی نیست که «اقناع» نسل جوان مؤثرترین راهبرد در بهبود وضعیت حجاب خواهد بود.

در پایان ضمن تأکید بر غیر قابل تردید بودن حجاب از منظر نظامات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور خاطر نشان می‌شود که با توجه به پایبندی اکثریت قاطع بانوان و دختران ایرانی به این امر با تأکید مجدد بر لزوم رعایت حجاب در همه اماکن و معابر عمومی و ضمن اعلام حمایت از همه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سراسر کشور، دستگاه محترم قضائی، ضابطان و سایر نهاد‌های ذیربط نسبت به مواجهه با معدود هنجارشکان اقدام خواهند نمود و اجازه تعدی به حریم و هویت مقدس زن مسلمان ایرانی را نخواهند داد.»

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳۸۸
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۸ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
صبح تا شب شده این موضوع ، ول کنید
بابا هروقت بنیان خانواده تو تونس ترکیه امارات و عراق بغداد به بالا آسیب دید بدون روسری اینجام مشکلی پیش میاد
بچه های جنگ تربیت شده مادران بدون روسری هم بودند تا سال ۶۱ که اصلااجباری نبود
Iran (Islamic Republic of)
آرتمیس
۱۱:۰۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
جنابعالی من حاضرم با خرج خودم بفرستم شمارو ترکیه و اروپا زندگی کنی تا ببینی که بنیان خانواده اونجا در چه وضعیت افتضاحی قرار داده تو حتی آمارهای رسمی خودشونم قبول نداری
دوماً کی گفته شهدا تربیت شده مادران بی حجاب بودند و ا توهین میکنید بیشتر شهدایی که من میشناسم اتفاقا مادران محجبه و با اخلاق و مومنی داشتند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۱ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
چجوری به شمامیشه فهماند ارکان اصلی دین صداقت ، دلسوز بودن ، خوش اخلاقی ، نبودن ریا و ربا ، حسادت ، غیبت و.. است
در کتاب جنود عقل و جنود جهل اینها امده است ولی حجاب نیست ، حیااست و بی حیایی که لزوما ربطی به مو مشخص بودن نبودن نداره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
تو کدوم کتاب ؟
Iran (Islamic Republic of)
آرتمیس
۱۱:۰۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
در قرآن سوره نور و بقره و در داستان حضرت موسی صراحتا به رعایت حجاب اشاره شده شماها جالبین از هر چیزی به نفع خودتون تفسیر میکنید اتفاقا رعایت پوشش مناسب و حجاب کاملا ارتباط مستقیم با حیا داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۳ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
عجب ؟ گوگل پلی چرا از فیلتر در نمیارین ؟
چون با سه تا چهار لایه غیر مستقیم به بازار و مایکت و ....اپهای درون اون وابسته هستین و با باز شدن گوگل پلی در آمدتون کم میشه ؟
گند همه چیو در آوردین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
از نوع ادبیات معلومه که چه نوع جانوری هستی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۷ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
برای مقابله با فقر،کودکان کار، زباله گردان، کولبران،سوختبران، مستاجران، هوای الوده، بی آبی و ..... ب ای اینها هم برنامه دارید؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
تو برنامه ای برای فساد اخلاقی و متلاشی شدن کانون خانواده و پیامدهای اجتماعی بی‌حجابی و افزایش آمار طلاق و ...داری!؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
هر چیزی جای خود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
مستجر و زباله گردی که همه جای دنیا هست
آلودگی هوا هم در تمام کشور ها هست ربطی به مسئولان نداره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اون قسمت آخر نوشتید بی آبی!
شما مومن باش تا باران زیاد نازل گردد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۱۱ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
چرا فقط شعار می دین هیچ اقدامی نمی کنین عملا حجاب آزاد شده به خاطر وضعیت بسیار نا هنجار مسافران نوروزی در شهر بوشهر من نمی توانم همراه خانواده از اماکن تفرحی استفاده کنم بازار بوشهر مملو از زنانی است که کشف حجاب کردن به راحتی از کنار عوامل نیروی انتظامی رد می شن نیروی انتظامی حتی تذکر هم نمیده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۸ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
با ماهواره بی توجهی شد، دیدیم نتیجه اش را. با حجاب اینکارو نکنیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۰ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
الان ، قرار شد وزارت کشور چه کار کنه؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۱ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
بعد هفت ماه بی حجابی های یک عده ،فقط بیانیه دادن درعمل هیچ ،اونی که فکرمیکنن ماییم خودشونن،این نظروتاییدکن ،مرگ برمسئولی که خائن به خون شهداست،مرگ بر مسئولی که کشورو به اینجا رسونده که یک جوان بدون دیدن گناه دیگران نتونه به خونه برگرده،مرگ بر مسئولی که به اسم انقلابی ازمارای گرفت وبه انقلاب وخون شهدا خیانت کرد ،مرگ برمسئول جمهوری اسلامی که در راستای ضدودن اسلام ازایران گام برمیداره،خدا بکشتتون تاماهم راحت بشیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۲ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
متأسفانه واقعیت این است که در اثر غفلت دستگاههای ذیربط از یک سو و اقدامات دشمن از سوی دیگر , فرهنگ ناب و سالم ایرانی و بویژه در حوضه حجاب و عفاف در بانوان , کمرنگ شده و برخی زنان و دختران غافل از عقوبت دنیوی و اخروی کسف حجاب , به آن روی آورده و موجبات انحرافات اخلاقی و تباهی خانواده ها را فراهم کرده و اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را که هزاران شهید و جانباز و آزاده و ایثارگر , برای اعتلای آن , فدا شده اند را مورد تهدید جدی قرار داده اند . لذا از مسئولین ذیربط انتظار میرود با تصمیمات و اقدامات عاجل و مؤثر و بازدارنده , عملا در راستای مهار و کنترل شایسته این پدیده شوم و خانمان برانداز و خدا ستیز , گامهای جدی برداشته و از صرفا شعار دادن و واگذاری این امر مهم به مردم و آمران به معروف و ناهیان از منکر , پرهیز نموده و ضابطان اجرایی این امر و بویژه فراجا را در انجام وظایف خود در این عرصه , حمایت نمایند . تجارب عملی در ماههای اخیر گویای این حقیقت است که افرادیکه به مفسده کشف حجاب مبادرت ورزیده و از آن دفاع میکنند , افرادی فاسق و عوامل دشمن هستند که آگاهانه و عامدانه به این مفسده مبادرت نموده و امر به معروف و نهی از منکر را نپذیرفته و با آن به مقابله پرداخته و حتی به فحاشی و ضرب و شتم , میپردازند . بهرحال ادامه و گسترش کشف حجاب در کشور , قابل تحمل صاحبان اصلی این مرز و بوم , نبوده و عدم اقدام لازم و عاجل مسئولین ذیربط در مهر و مقابله جدی با آن , عواقب خوبی را بدنبال نداشته و خشم انقلابی امت حزب الله را در پی خواهد داشت و قطعا طومار این جور سومه های فساد را در هم خواهند پیچید و به سرنوشت منافقین , گرفتار و نابوشان خواهند نمود .
Iran (Islamic Republic of)
علی اکرادلو
۲۳:۳۶ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
بخداقسم من بعنوان یک فرددراین جامعه بااین بی بندباری.بی حجابی وبی عفتی وبی غیرتی بعضی ازاین آدمهای معلوم الحال.؟!خواردرچشم واستخوان درگلودیگه جرات بیرون آمدن وحرف زدن نداریم.بااین وضعیت می ترسیم فردایه عده به ماگیربندن که چرازن وبچه ات باچادرمیگردن شمارابخداکاری بکنیدبه دادمابرسید....؟!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۲ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
دختران وزنان بدون روسری در جامعه حکایت از چیز دیگر دارند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
دلشون شوهر میخواد .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۶ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
فقط حرف کافی نیست آقا عمل کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۶ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
الان ۶ ماهه کسی با زن های بی حجاب کاری نداره منکرات کلا فعالیتش متوقف هست وهرروز بیحجاب ها بیشتر میشن ،الان این بیانیه وزارت کشور بیشتر سمبلیک هست وعملا هیچ کارایی نداره، آب ریخته شده رو جمع نمیشه کرد مگر از همون ۶ ماه پیش اینکارو میکردید اینکه مثلا فلان پاساژ رو بخاطر بیحجابی ببندین که راه حل نیست تو خیابون بی حجابی آزاد ولی تو پاساژ یا ارگانهای دولتی اگر باشد پلمپ.
متاسفانه کم کاری کردید تو ۶ ماه اخیر، وازاین به بعدهم بدترمیشه نه بهتر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۶ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
خودرو پلاک داره راننده متخلف را بدون دستگیری میشه جریمه کرد ولی کدملی در معرض دید نیست که بدون دستگیری بشه جریمه کرد شاید اگرراه حلی برای این مساله پیدابشه کمترمشکل پیش بیاد.
Austria
Ss
۲۳:۵۹ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
دلار ۵۵ تومانی رو دریابین گیر دادین به گیسوی چند تا دختر بچه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
لباس فروشیارم کنترل کنه، کلا لباسا بدححابا،مانتو ها همه جلوباز یا کوتاه،
ملتم مجبوری میخرن دبگه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
بی حجابی نتیجه بی اعتقادیست. باید عقاید رو درست کرد .اکثراً اینطورند و نا آگاه اما با اونایی که عمداً حکم قرآن رو زیر پا میگذارند باید طبق قانون رفتار کرد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۰ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
باید با منافقین در جامعه اسلامی برابر با دستورات الهی برخورد سخت کرد،همانطور که در قرآن آمده باید منافقین را اعدام یا از کشور اخراج کرد.
Germany
ناشناس
۰۰:۱۰ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
خواهشن بیخیال حجاب بشین . تازه همچی آروم شده . نه رضا شاه تونست حجاب رو از سر زنان برداره . نه شما میتونید به اجبار حجاب رو روی سر زنان بزارید .
Iran (Islamic Republic of)
فرزاد
۰۰:۱۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چطور دیگه میشه جمعش کرد؟ دیگه فاتحه عفت و حیا خونده شد...
Iran (Islamic Republic of)
فلفل
۰۰:۱۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
برای شکست طرح دشمن خبیث در رواج بی حجابی و بی غیرتی و فحشاء ،مهمترین قدم و ضروری ترین اقدام ،اصلاح وضعیت اقتصاد و اشتغال و مسکن است تا میلیونها جوان بتوانند ازدواج کنند. در صورت تحقق این امر بیش از ۹۵ درصد مشکل حل خواهد شد. آنگاه می‌توان با درصد ناچیز باقیمانده که یقینا مجموعه ایی از افراد عنود و لجوج و یا مزدور و دین ستیز و وطن فروش و تن فروش هستند ،با مشت آهنین برخورد کرد.
Germany
ناشناس
۰۰:۲۰ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
آقا وضع رو از اینی که هست بدتر نکنید . مملکت پر از مشکله شما چسبیدید میگید حجاب . بازم یه عده میخوان بمیرن این وسط . آقا بهشت و جهنم ربطی به حجاب نداره خواهشن متوجه این موضوع بشید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
هرچ سریعتر اقدام کنید آدم حالش بهم میخوره ازین ولنگاری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
عقده ای
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
باشه اشکال نداره
دلار که بالا میره بحث حجاب زیاد میشه
الان عده ای میگن ربط نداره ولی برای بعضی از مردم داره فقر خودش هزار بدبختی میاره که غیر مستقیم باعث از بین رفتن ارزش هم میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
نکنید . والله جواب نمیده .

باز بازی بااتش
باز بازشدن بغض ملت ....
نکنید
Italy
ناشناس
۰۰:۲۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چرت نگو مجبورید قبول کنید خوبم قبول میکنید..هیچ اشکالی هم نداره که قبول کنید ..حداقل زن های ما از بغچه درمیان بیرون و چهره شهر رو انقدر زشت نمیکنن با چادر های سیاهشون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
حکومت جلوی فساد مالی حاکمان را بگیرد مشکل حجاب قطعا حل می شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۳۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
با این اوصاف باید دوباره منتظر باشیم یک مشت بچه بنگی دوباره بریزن تو خیابون زندگی ما رو مختل کنن ؟!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۳۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
داریم می بینیم!
-
ناشناس
۰۰:۳۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
این همه بی حجابی یعنی عقب نشینی چرا قبول نمیکنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۳۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
کاری با دین کردید که توی خیابون اگر یک زن محجبه رو می بینند دلشون میخاهد خفه اش کنند یا چپ چپ نگاه میکنن یا زیر لب بهش فحش میدن و از کنارش میگذرن.
خدا ازتون نگذره مردم ‌رو از دین بیزار کردید و به جون هم انداختید!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
تورا خدا این بی حجاب ها را جمع کنید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۴۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
سلام بر حیا وعفت ..‌.بخدا این خانمهای بی حجاب وبی حیا نمیدونن که دارن چه ضربه محمهلک و سختی اول به خودشون و بعد به هم نوعان خودشون میزنن ..اثرات این بی بندوباریهاشون چند ماه دیگه سر باز میکنه ...طلاقها و فروپاشی خانواده ها در راه هست ..یا امام زمان خودتون بفریادمان برسید ..از مسئولان بی کفایت و بی خیال آبی گرم نمیشود ..یا زهرا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
تو چشم چرانی نکن عقده ای
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
من دیروز با پرواز شیراز به تهران آمدم در این پرواز فقط یک محجبه بود دو سه تا معمولی کل زنان تو هواپیمایی حجاب بودن و عمدا تو فرودگاه رژه میرفتم با توجه همه جا تابلو عدم خدمات به بی حجاب به چشم میخورد جلو متصدی یک تکه شال گردن رو سر میذاشتن ویژه محض انجام کار علنا جلوی همان نفر روسری رو بر میذاشتن کلا کسی نمی‌خواست خودش رو با اینا در گیر کنه
Iran (Islamic Republic of)
بی‌نام
۰۰:۵۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
تو جنگ رسانه‌ای و فرهنگی باختیم
الان جنگ جنگ رسانست دوران توپ و تانک تموم شده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
ظاهرا بیرون نمیرید و وضعیت پوشش ها رو نمیبینید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
به عمل کار برآید
به «بیانیه» نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
عقب نشینی از ارزش‌های انقلاب عقب‌نشینی از اختلاس و حقوق ملت ایران را به یغمی بردن است
Iran (Islamic Republic of)
بهنام
۰۱:۰۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
تیک تاک و اینیستاگرام و....اینا زندگی مردم نابود کردن.مشکلات ازدواج هم که زیاده جوانها میل به ازدواج ندارن.تا گرانی مسکن و جهیزیه باشه وضعیت از این هم بدتر خواهد شد و شما هم هیچ کاری نمیتونید بکنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چرا دولت هیچ اقدامی نمی کند و اینگار همه مسیولین خوابند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
رعایت حجاب در ایران عزیز، درخواست همه ماست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
این عقب نشینی مردم با بی حجابی نیست که می بینیم بلکه عملکرد مسئولین و مبلغان دینی ست که این وضع را بوجود آورده وقتی اختلاس چند هزار میلیاردی را مردم میبینند که راحت کنار گذاشته میشود چه انتظاری هست راستی میتوانید جواب دهید کدام پرونده بزرگ اختلاس در کشور به نتیجه رسید این اعمال و عملکرد هست که تیشه به ریشه عقاید میزنه .کدام قسمت دین به شما اجازه میده هزاراه میلیارد از حق مردم رو چپاول کنید واقعا شرم آوره مردم در شرایط اسف بار فشار اقتصادی و مسئولین و بچه های اونها در ینگ دنیا به فکر تفریح و زندگی لاکچری . راستی کدوم ریشه باورها رو میزنه؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
معلمان را دریابید، حقوق نگرفتند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۵۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
من خودم معلم هستم. مساله حجاب برام خیلی مهمه‌. لطفا در اینجا که یک مساله دینی و اعتقادی بسیار مهم مطرح شده این موضوع رو طرح نکنید. خبرهای دیگه ای هست مربوط به این موضوع اونجا نظر خودتون رو قرار بدید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۳:۵۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چه ربطی داره موضوع خبر به این مطلب شما دوست عزیز.مطمعن باش معلم های عزیز حقشون رو تمام و کمال از دولت میگیرین مثل همیشه.وحقی ضایع نمیشه.موضوع بی حجابی هم باید سریع حل بشه و اولتیماتوم داده بشه اگر اصرار بر عمل حرام داشتند خب وظیفه حاکم اسلامی تعزیر متمردین است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۱۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
هر سایتی باز میشه از معلمان می‌نویسید جمع کنید انگار تا حالا معلم نبوده توکشور توهمین یک سال معلم برامون امده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۲۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
همیشه طلبکار
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
معلم ها که ما رو بیچاره کردن.چقدر حرف میزنم اینا
Iran (Islamic Republic of)
hamed
۰۷:۳۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
رعایت شئونات چه ربطی به حقوق معلمان داره ؟
حقوق معلمان پرداخت شد
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۸:۲۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
شمام دیگه شورشو درآوردید
دیگه میخواید حقوق کارمندای دیگه رو هم بدن به شما
مدرسه رو که کلا نمیرید هر روزم ناله میکنید، پول مفت میخواید فقط
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چ عجب ی اقدامی صورت گرفت دیر بود ولی بازم تشکر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
#برخورد_قاطع
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
وقتی مهریه و نفقه به دختران و زنان بی حجاب و مخالف اسلام تعلق میگیره یعنی از ارزش های دینی عقب نشینی شده پس حرف مفت نزنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۲۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اگر کار بی حجابی خدای نکرده به جاهای باریکی کشیده شد می توان پلیس حجاب را تشکیل داد و قانونی برخورد نمود البته با احترام و رعایت حق تقدم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۲۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
از این بازوی توانمندتون برای بدبختی مردم استفاده کنید .
جلوی دزدی و رشوه بگیرارو بگیرید .
خواهشا یسری آدمه بی فکر نیان زیر حرفای من بنویسن هر چیزی جای خودش و باید با بی حجابی برخورد بشه .
شما توانتونو بزارید روی مشکلات مردم ، مردم خودشون با شما کنار میان .
بحث حجابم یه نون دونیه واسه خودتون
بررسی کنید ببینید که فرزندای برخی مسئولین که الان رگ کردنشون زده بیرون کجا هستن و با پول بیت المال دارن عشق و حالشونو میکنن . بهشت و جهنم شده واسه مردم کانادا و اروپا و آمریکا شده واسه خانواده دولتمردا و مسئولین . خودشونم نمیرن اونور واسه اینه که وایسادن مارو به بهشت هدایت کنن خدا خیرشون بده دوری خانوادشونو تحمل میکنن بخاطر ما .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۲۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
خدایا تو ندادی
اگر میخواستی می شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۴۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
در باره اقتصاد جیب مردم چی میتونه وزارت کشور بیانیه بده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۴۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
هیچ وقت به این محکمی از طرف مردم سخن نگویید
آدم زنده وکیل نمیخواد
واقعیت را قبول کنید که نسل جدید اعتقادی به حجاب سنتی نداره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۴۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اگر جلو بیحجابی گرفته نشود یه مدت دیگه لباسها هم کوتاه تر خواهد شد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
تا چشمت کور بشه حسود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۴۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
حواسمان باشد
اگر اقناع سازی و نوعی از ملاطفت در برخوردها نباشد ،
ریشه حجاب کلا زده خواهد شد..
و گزک حقوق بشری
به دست دشمنان همیشگی این ملت داده خواهد شد...

لطفا ،
اصول روانشناختی قضیه ، و حفظ کرامت انسانی و روشنگری و آگاه سازی این قشر کوچک فریب خورده لحاظ شود


جانم فدای رهبر
یاحق
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۵۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
هم حجاب زن‌ها رو نشانه رفتن هم غیرت مردان رو
خدا خودش رحم کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۵۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
لطفا نگذارید ارزشهای اسلامی وانقلابی کم رنگ شوند .
Iran (Islamic Republic of)
مریم
۰۱:۵۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
با انجام محدویتهای اجتماعی سخت گیرانه در مقایل هنجارشکنان ودهن کجی به امر شرعی حتما با تنبیه پولی حتما نتیجه خواهد داد نه با یک میلیون دومیلیون نه میلیاردی جریمه وتنبیه ومحرومیتها ومحدودیتهای اجتماعی سخت گیرانه حتما انشاالله موفق میشوید قبل از فصل گرما اگر سخت گیرانه نباشد ومماشات در امر محدویتها ومحرومیتهای اجتماعی وپولی باشد از اول کا شکست خواهید خورد
Iran (Islamic Republic of)
ایوب شریف زادی
۲۰:۵۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
حجاب اصیلیت زن است.خانمهای مسلمان. لطفاً به حجاب بی اهمیت نباشید.بخدا قسم آنکس با خدادرافتادبرافتاد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۱۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
نمیدونم چرا برخی دوست دارن لخت بشن
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۰۲:۵۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
يَـٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُوٓاْ إِن تَنصُرُواْ ٱللَّهَ يَنصُرۡكُمۡ وَيُثَبِّتۡ أَقۡدَامَكُمۡ
Iran (Islamic Republic of)
آشتیانی
۰۳:۳۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
با سلام!
از شما می‌خواهیم که به طور جدی در مورد وضعیت افتضاح حجاب کاری بکنید.
خیلی افتضاحه...
Iran (Islamic Republic of)
جباری
۰۳:۵۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
برادران و خواهران باید توجه داشته باشند حجاب دو نوع است یکی درونی و حجاب بیرونی و هیچ انسانی بی بندو باری را دوست ندارد . اما زمانی در ساختار درونی جوامع اختلالاتی و تناقضاتی در نظام اجتماعی به وقوع می پیونددکه باعث تغییر در کمرنگ شدن اصول زندگی و یا به بیان دیگر تولید غده سرطانی و به وجود آمدن ناهنجاریهای اجتماعی و انحراف بنیان اجتماع کوچک به نام خانواده می شود . نمونه هایی در جوامع گذشتگان در این زمینه بوده است . مانند قوم حضرت لوط . بعضی از جوانان ما با طرز تفکر اشتباه خیال می کنند که کشورهای اروپایی با بی حجابی رشد فرهنگی داشته است ! و کشورهای استعمارگر علاوه بر سلطه گری بر بیگانگان ، از زنان جامعه خود نیز برای بهره برداری از طریق رواج بی حجابی به نفع سیاستهای کلان خود استفاده می کنند به طوری که خود زنان اروپایی بالاجبار آن را رفته رفته قبول کرده و به آن تن داده اند . و با آن زندگی خوی گرفته و رفته رفته کنار آمده اند . و چه بسا جنایت هایی انجام می پذیرد و آب از آب تکان نمی خورد . اما نتیجه آن در جنگ و کشمکش های درونی جوامع خود برای علمای اهل فن بسیار عیان است . و در جامعه ما بعد از تحریم و حمله های سیاسی و تبلیغات غلط فرهنگی کشورهای بلوک غرب وامریکا برای مقابله با فرهنگ اسلام و قران در زمان داعش کنیزان و زنان و دختران مردم را در قفس هایی انداختند و به دنیا برای تبلیغات غلط نشان دادند تا از آن نیز بهره برداری برای موجه نمودن بی حجابی در جوامع خودشان کنند . اسلام آمد نه تنها با آن مخالفت کرد بلکه رفته رفته به بنیان خانواده را تحکیم بخشید . و نمونه بارز تربیت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بود . حضرت زینب یکی از شیرزنان عالم بود که در جهاد علیه یزید در کربلا شرکت کرد و بعد از آن در شام محفل یزید آن ظالم ستمگر را رسوا ساخت . زن محجبه ستون خانواده است که فرزندان موفق در آن تربیت می شود فرق نمی کند در هر کجای کره خاکی باشد . اما در ایران باید برای جوانان و نسل آینده خودمان از لحاظ اقتصادی ، شغل ، مسکن بو امید به زندگی را سریعتر دولت مردان و با همکاری دو قوه سریعا مهیا کنند تا در زیر سقف ها و سر پناه های خود دختران و پسران جوان و همه مردم نیازمند آرام به گیرند و با حل شدن معضل مسکن بقیه امورات مربوط به فرهنگ با همکاری علمای دین و دانشمندان و اساتید اهل فن و با پیروی جوان از عقل و علم و اخلاق مرتفع می شود . انشاءالله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۱۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
روز های تعطیل مجوز گرانی صادر می کنید
Iran (Islamic Republic of)
یک ایران دوست
۰۴:۲۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
این بی حجابی های دارای لیدر هستند ، که از خارج از کشور برنامه می گیرند و بصورت سازمان یافته صبح و عصر در خیابانهای اصلی برای قبح شکنی تردد می کنند ، باید ابتدا اعلام گردد در صورت دستگیری هرگونه اتفاقی برایشان افتاد مسولیتش پای خودشان هست و حجت را تمام کرد که مانند آن ملعون دستاویز قرار نگیرد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۳۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
سلام حجاب در دین ما مسلمانان یک واجب شرعی هست و باید به آن عمل شود با تمام نیرو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۴۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اسلام رو فقط خلاصه نکنید در حجاب فساد و رانت و بیکاری که جمع شود زنان خود بخود عفیف میشوند
Iran (Islamic Republic of)
آرتمیس
۱۰:۴۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چه ربطی داره
هر چیزی در جای خودش باید بحث بشه حجاب هیچ ربطی به دزدی و رانت و غیره نداره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۰ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
این حرف تو , واهیه . زن بی حیا و بی شرفی که حجاب را کنار میگذاره و خودش را به دیگران عرضه میکنه , اگر دنیا را هم بهش بدهند , دست از این کارش بر نمیداره . 90 درصد زنان بی حجاب از قشر پولدارها هستند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۵۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
نه به حجاب اجباری !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
خاک بر سر بی حجابها و لعنت و نفرین ابدی بر اوهایی که کشف حجاب میکنند و کسانیکه حمایت میکنن . تا و مار شون کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
مرگ بر بی حجابی و بی حجابها
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۵۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
#نه_به_حجاب_اجباری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
لعنت بر بی حجابها
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۵۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
حجاب بی حجاب !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
زن زندگی آزادی ! مرد میهن آبادی !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
به همین خیال باشید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
مرد میهن آبادی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
عشق ما ایران اسلامی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
#زن_زندگی_آزادی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
مرگ بر بی حیائی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
زن زندگی آزادی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
جای شما , ته چاه فاضلابه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اولا چه بخواهیم و چه نخواهیم کشور ما سالهاست که یک کشور اسلامی است پس هیچکس در هیچ جای این کشور حق ندارد بی حجابی و بی بندوباری را ( به هر بهانه ای) ترویج کند. ثانیا متاسفانه سهل انگاری و منفعت طلبی بعضی از مسولان و حتی خواص و عدم برخورد جدی با این جریانات برنامه ریزی شده توسط دشمنان باعث ازبین رفتن حدود شرعی و قانونی بسیاری از شئونات اسلامی و رواج بی بندوباری و پرده دری با انواع بهانه ها شده است.
Iran (Islamic Republic of)
خانم
۰۵:۰۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
بنده به عنوان یک خانم محجبه ازین بیانیه حمایت میکنم و اقدام عملی و قاطع را درخواست دارم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اشتباه مثبت دادم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
دروغ نگو !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
واسه خانواده خودت فتوا بده !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
برای خانواده خودت فتوا صادر کن !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۱۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
بی حجاب ها را جمع کنید خیلی جولان میدن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۲۰ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
ای کاش همونقدر به حجاب مقید هستید کمی هم به گشنه ها...فقیرها..کارتن خوابها...مقید بودید
Iran (Islamic Republic of)
غفار
۰۵:۲۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
بی حجابی هیچ دلیلی نداره جزاهداف شیطانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۳۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چرا این بیحجابها را جمع نمیکنید؟! چند تا بیفرهنگ بیحجاب بیحیا ریختن توی خیابان و فکر کردن اینجا اروپاست!! از دیدن فروشنده های بیحجاب در مغازه ها شرمنده میشیم...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۳۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
عقب نشینی از همان اوایل دهه هفتاد شروع شده بود و اکنون سر و زمینی اندک باقی مانده است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۳۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
به عمل کار برآید به سخندانی نیست .

لطفا فقط جمعش کنید . این بساطی که زنان هرزه راه انداخته اند با من بمیرم تو بمیری جمع نمیشه . یک حرکت انقلابی میخواد که فعلا کسی حال این انقلاب رو نداره . اگر نمیتونید جمعش کنید خود مردم وارد میشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۳۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
مقامات کشوری ، بخصوص وزارت کشور بدانند با هر اقدامی ممکن است دو باره آشوبهای پاییز جوانه بزنند و شخص آمر به معروف بی خبر در زمان و مکان دیگر مورد هجمه و هجوم قرار بگیرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۵۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اگر ذره ای عقل داشته باشند دیگه ادامه اینجور مسائل نمیدن همه چیز به موئی بنده ! سکوت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۱ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اشتباه فکر میکنی , گاگول !!!! اون چیزی که به موئی بنده حیات صهیونیستهاست . خوب چشماتونا باز کنید تا این واقعییت را ببینید . بحمدالله و به حول و قوه الهی و دعای امام زمان (عج) , انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و اقتدار و قوت , به حیات نورانی خود , تا احقاق اهداف و آرمانهای والای خود ادامه خواهد داد و به قیام صاحب اصلی خود و حکومت جهانی ایشان ( حضرت صاحب الزمان) منتهی خواهد شد . اگر دشمنان خارجی و خائنین و فاسقین داخلی , صد برابر اغتشاشات سال گذشته را هم راه بیاندازند , هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند و سربازان غیور و دلاور امام زمان به فرماندهی ایشان و نائب برحقش , امام خامنه ای عزیز , کاملا آماده نبرد جانانه و همه جانبه با استکبار جهانی هستند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۰۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
یعنی فقط حجاب دین هست ؟ بدبخت کردن فقرا و قشر ضعیف و رسیدگی نکردن به آنها دروغگویی و کلاهبرداری و اختلاص و...بی دینی نیست یا جزو دین اسلام نیست یعنی
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۶:۲۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
این همه وظیفه دارید به این چسبیدید که دشمن می خواهد .
Iran (Islamic Republic of)
عای
۰۶:۳۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چرا وزارت کشور در مورد,تورم و گرانی بیکاری فلاکت و بدبختی مردم بیانیه صادر نمیکنه
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۰۶:۴۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
هنوز متوجه نیستید که بخش عمده بد حجابی عصانیت مردم از شما و نفرات چسبیده به بدنه دولت و حکومت و بانیان دین دولتی است؟ شما کمی بفکر اشتغال و معیشت و کرامت مردم و جوانان باشید که هر چه می‌بینند فساد مالی قارونی مفسدانی است که در سنوات اخیر پول و همه چیز بیت المال را بلعیده اند شما کمی آدم باشید و منافع ملی را حراج نکنید تا همه از مبارزه منفی دست بردارند تا همه چیز بر ریل برگردد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۳ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چرا این هتاک‌ها رو از کشور اخراج نمی کنید!؟
خسته شدیم دیگه ، فقط هم مربوط به معابر نیست مثلا بازار گل وگیاه اصفهان در خیابان همدانیان که زیر نظر شهرداری اصفهان هست ...آدم دیندار بره اونجا حالش بهم می‌خوره از بس صحنه‌های بد می‌بینه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
تو چرا آدرس میدهی تبلیغ بازارگل و گیاه...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
وقتی حجاب رعایت نمی شود یعنی مسئولان در سایر زمینه ها خوب عمل نکردند واین اقدام یک نوع اعتراض هست
Iran (Islamic Republic of)
عقل
۰۷:۴۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
۳ میلیون نفر تو کشور دارن حقوق میگیرن بابت اینکه مردم رو به مسائل دین آگاه کنن و با کار فرهنگی از بی حجابی و بی دینی و روزه خواری جلوگیری کنن
صداسیما.معلمان دینی قرآن پرورشی.عقیدتی سیاسی ارگان های دولتی و حکومتی.ارشاد.سازمان تبلیغات.ائمه جمعه.امربه معروف.بسیج مناطق و غیره و غیره
درحالی که می‌بینیم وضع حجاب و دین بدتر شده
یا این ۳ میلیون نفر کارشونو درست انجام نمیدن که باید اخراج بشن و غرامت بدن
یا کلا کارمون در تاسیس این نهاد ها اشتباه بوده
Iran (Islamic Republic of)
جاسم داغری
۰۷:۵۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
فاسدین بی پروا شدن و باید با حزم و قاطعیت باهاشون برخورد بشه!!! و فساد در رأس هست نه در پاها، چون متملّقین دوست دارند به اصحاب کراسی تلمق کنند نه به فقرا، پس در نزدیکی شما ای وزیر این فاسدین زیادتر هستند تا پایین جامعه وقتی در همون بالا شروع کنی فساد خود به خود در پایین خشک می شود. همانند خروج جان از جسد که از رأس شروع می شود نه از پاها!!!! این حکمتی دارد این وزیر!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
درکل دنیا وکل تاریخ بشریت هیچ چیزی مثل افراط وتفریط/جهالت وتحجروبی بندوباری وبی قیدی به بشر وآینده بشریت صدمه نزده. طبیعی است انسان تشنه استقلال (فکری ومالی بطورحقیقی وفراگیر) آزادی (بدون صدمه به آزادی دیگران) است. متاسفانه افرادی که تعقل راقربانی باورهای افراطی وتفریطی میکنند خیلی مواقع برای چیزهای بدیهی وحقوق مسلم دیگران به اسم ماوراء !!!! ویا قهقرا!!! تصمیم میگیرند.بی شک چنین افرادی باچنین اندیشه های شومی همواره شریک اصلی کلیه اتفاقات وصدمات مخرب وجبران ناپذیری هستندکه متاسفانه با توجیهات بیهوده آن راانکارمیکنند!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اشتباهی منفی دادم
صد در صد
موافق با متن شما هستم
افراط و تفریط کاملا غلط است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
کاش ت مساعل دیگرم اینقد محکم بودین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
مگه ارزشی هم باقی گذاشتید
مگه جامعه را نمی بینید
وانگهی مگه از جریان اعتراضات سال قبل درس نگرفتید
....
Netherlands
ناشناس
۰۸:۳۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
از ارزشهای دینی نباید عقب نشست . ولی اجبار جواب عکس میده . حتی اگر قانون باشه . حتی اگر برای اون شهید داده باشیم .
Iran (Islamic Republic of)
حجت
۱۹:۱۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
خودتی عامو. نگی کسی نفهمید
Iran (Islamic Republic of)
ه
۰۸:۴۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
عقل و شرع دو حجت و الزام لایتغیر می باشند خروج از این دو یعنی سقوط به عالم پست تر از حیوانات و دیگر آفریده های اسفل و حجاب به حکم شرع و عقل بر زنان ودختران بالغ واجب شرعی و عقلی می باشد و پیروان بی حجابی علیه عقل و شرع خروج کرده و مجازات سخت اخروی و دنیوی خواهند داشت و جهنم در انتظارشان است هرگز نمی توان از ارزشهای شرعی یا دینی و عقلانی به هر بهانه خارج شد نمونه بدبختی خروج از این دو در غرب بطور کلی و در شرق به تبعیت از فساد غربی ها می توان مشاهده کرد .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
مسئولان لطفا شعار ندهید عقب نشینی کردید در حد جهانی لطفا سری به رشت لاهیجان رامسر بزنید اون وقت بیایید بیانیه صادر کنید باپشت میز نشستن نمیشه مملکت اداره و قانون اجرا کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
حجاب توسط عوام باید رعایت بشه حالا اون خواص به وظیفه خود درست عمل میکنه مردم تخلف شما رو میبینه و اوضاع اینجوری میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
چرا هیچ کسی از بدبختی و مصیبت بردگی اجباری (سربازی) حرفی نمی‌زند؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
بیا برو خدمت ، همه رفتن و زکاتشون رو به مملکت دادند تو هم بده و انقدر غر نزن
Iran (Islamic Republic of)
یا صاحب الزمان عج ،ادرکنی
۰۹:۱۸ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
اللّهم عجل لولیک الفرج
خدا قوت به همه خدمتگزاران دین مقدس‌ اسلامی ناب محمدی آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون برای همه مون،
#لبیک یا خامنه‌ای
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۹ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
السلام علیک یا فاطمه زهرا سلام الله علیها،
لبیک یا خامنه‌ای،
#ولایت _ انقلاب _ حجاب _ عفاف
اللّهم عجل لولیک الفرج
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۴ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
بهترین راه برخورد با بدحجابی و بی‌بندوباری ، قطع خدمات دولتی و انسداد کارت ملی و حساب‌های بانکی این افراد است .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۷ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
حساب ها بانکی خوبه(اگر درش پول قابل توجه ای باشه! که مدتی این شخص در اختیارش نباشه) اما خوب خدمات اجتماعی خیلی دندان گیر تر است! مثل اینکه نتون برن دانشگاه! و مدرسه! عدم استفاده از بسیار از خدمات اجتماعی و دولتی، مثل صدور شناسنامه مجدد، قفل شدن کارت ملی،عدم انحصار وراثت، عدم به نام شدن سندی یا به نام کردن سندی! و بسیاری دیگر! بعد هم قانون گذار این رو به درگاه الکترونیکی وصل نکند! یعنی که فردا که خواست این محدودیت رو برداره! باید تک تک بره اداره مربوطه! (خودش شخصا! ) و درخوواست بده! و تا بفهمن، چقدر هزینه شده، تا این افراد راحت برای خودشون زندگی کن! و اینطور سرکش نشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۵ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
بهشت اجباری
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۲ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
ارزو مردگان کفار و منافقین همین حرفی است،که شما میزند، الان در اتش در حال سوختن، ارزون میکن،کاش همش یک رویا بود! کاش هرگز به وجود نمی امدن!که چنین عذاب دهشتناکی رو تحمل میکردن ...!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۵۰ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
کشور اسلامیه،تو جهنم میخوای بجهنم،ولی خق نداری تو خیابون مردم و بفسادبکشونی
۱۲
آخرین اخبار