فرماندار رشت:

مصوبات قرارگاه عفاف و حجاب لازم الاجرا است

فرماندار رشت در نخستین جلسه قرارگاه عفاف و حجاب این شهرستان گفت: مصوبات این قرارگاه، قانونی و لازم الاجرا است.

حمیدرضا امام پناهی، فرماندار رشت در نخستین جلسه قرارگاه عفاف و حجاب این شهرستان به سابقه دیرین مردم انقلابی گیلان و رشت در دین مداری، ولایت پذیری و پیشگامی در ارادت به خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام اشاره کرد و گفت: مردم نخواهند پذیرفت که باور‌های دینی شان توسط عده‌ای معدود نادیده گرفته شود.

او افزود: نظام اسلامی نیز نخواهد پذیرفت که به واسطه اقدامات خلاف قانون و غیرشرعی عده‌ای هنجارشکن، تنها نامی از اسلام باقی بماند.

فرماندار رشت تصریح کرد: در برگی دیگر از جنگ ترکیبی نظام سلطه علیه ایران اسلامی، دشمن اراده کرده تا از راه هجوم به اعتقادات دینی مردم و عادی سازی گناه ضمن بیمار کردن خانواده به عنوان سلول سازنده جامعه با ویروسی به نام بی حجابی، در روند شکل‌گیری شخصیت نسل آینده ساز نظام اسلامی اخلال ایجاد کند.

به گفته امام پناهی، باید با عبور از کلیشه‌ها، جمع بندی نظرات کارشناسی و استفاده از راهکار‌های ایده محور جوانان در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن اقدام کرد.

او همچنین با اشاره به لزوم ترویج، تشویق، ترغیب و تبیین هنجار‌های پسندیده و احکام دینی مانند حجاب و همچنین پیش گرفتن کار فرهنگی و رویکرد اصلاحی توسط افراد و دستگاه‌های متولی امر فرهنگ گفت: مصوبات قرارگاه عفاف و حجاب قانونی بوده و لازم الاجرا است.

فرماندار رشت افزود: ضروری است تا تمامی دستگاه ها، ادارات، صنوف، اماکن و دیگر مراکز خدماتی اعم از دولتی و خصوصی، نسبت به رعایت منشور اخلاقی ابلاغی حوزه متبوع خود اهتمام کنند.

امام پناهی تصریح کرد: گیلان سربلند با حدود ۸ هزار شهید والامقام، ۲ هزار و ۶۰۰ آزاده سرافراز و حدود ۲۲ هزار جانباز استوار و همچنین رشت ولایتمدار با ۲ هزار و ۲۰۰ شهید گرانقدر، خیال خام بدخواهان را با شکست مواجه خواهد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۳:۲۶ ۱۱ فروردين ۱۴۰۲
انشالله به قوانین عفاف و حجاب پایبند باشید.