مهلت ثبت نام وام‌های دانشجویی نیمسال دوم صندوق رفاه دانشجویان تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

شرایط ضمانت وام‌های دانشجویی نیمسال دوم اعلام شد.

ثبت نام وام‌های دانشجویی نیمسال دوم صندوق رفاه دانشجویان از ۱۵ اسفند آغاز شده و تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ادامه دارد.

برای وام‌های بیش از ۳۰ میلیون تومان معرفی یک یا سه ضامن لازم است.

کلیه دانشجویان روزانه و نوبت دوم متقاضی وام‌های تحصیلی شهریه می‎توانند جهت ثبت نام با مراجعه به سامانه یکپارچه سازی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس https://refah.swf.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دانشجویان مقطع دکترا توجه داشته باشند وام ویژه دکترا در قالب وام تحصیلی مقطع دکترا اعمال شده است.

دانشجویانی که ورودی جدید هستند و برای اولین بار متقاضی استفاده از وام‌های دانشجویی هستند و پرونده رفاهی ندارند نخست باید نسبت به ثبت نام به عنوان کاربر جدید درسامانه اقدام کنند.

دانشجویانی که برای اولین بارمتقاضی تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان هستند موظفند نسبت به اخذ فرمت عهد نامه محضری جدید اقدام و نسبت به ثبت آن در یکی از دفاتر اسناد رسمی کلیه مدارک عنوان شده دراطلاعیه اقدام کنند.

ثبت وام توسط دانشجو به منزله تایید نهایی و دریافت وام از سوی دانشگاه نیست و در صورت عدم مغایرت مدارک در سامانه دانشگاه هیچ گونه تعهدی در قبال پرداخت وام نخواهد داشت.

شرایط ضمانت وام‌های دانشجویی نیمسال دوم

برای دریافت وام ها، دانشجویان لازم است که بر اساس نوع وام و مبلغ تعیین شده ضامنین خود را به صندوق رفاه معرفی کنند.

۱- برای دریافت وام‌های دانشجویی تا سقف ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال معرفی یک نفر ضامن قراردادی از بین ضامنین واجد شرایط مندرج در ماده ۱۱ آئین نامه پرداخت و بازپرداخت وام‌های دانشجویی صندوق الزامی است.

۲- برای دریافت وام‌های دانشجویی تا سقف ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال معرفی یک ضامن رسمی با پیمانی یا دو نفر ضامن قراردادی از بین ضامنین واجد شرایط مندرج در ماده ۱۱ آئین نامه پرداخت و بازپرداخت وام‌های دانشجویی صندوق الزامی است.

۳- برای دریافت وام‌های دانشجویی بیش از مبلغ ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال، معرفی یک نفر ضامن دیگر علاوه بر ضامنین قبلی صرفاً از میان کارکنان رسمی و پیمانی واجد شرایط در ماده ۱۱ آئین نامه پرداخت و بازپرداخت وام‌های دانشجویی صندوق الزامی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار