بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار زنجان به مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین

نماینده، ولی فقیه در استان زنجان و محسن افشارچی استاندار این استان با صدور بیانیه‌ای یوم الله ۱۲ فروردین را گرامی داشتند.

آیت الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و محسن افشارچی استاندار زنجان روز جمعه با صدور بیانیه‌ای یوم الله ۱۲ فروردین را گرامی داشتند.

 در این بیانیه چنین آمده است: انقلاب اسلامی ایران بی تردید یکی از انقلاب‌های بزرگ جهان است که توانست نظام پادشاهی را سرنگون کرده و حکومتی کاملاً نوین و بر مبنای احکام و مبانی ناب و انسان ساز اسلام ناب محمدی (ص) را در تاریخ سیاسی بشر به وجود آورد.

ملت ولایتمدار ایران اسلامی در ۱۲ فروردین، لبیک گویان به ندای رهبر فقید خود، خط بطلانی بر همه استکبار و استعمار کشید و نشان داد که ملتی که انقلاب کرده در دفاع از انقلاب خود همیشه ثابت قدم خواهد بود.

یوم الله ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی و روز به ثمر نشستن خون شهیدان و اعتقاد راسخ ملت ایران به آرمان‌های انقلاب اسلامی و در واقع یکی از روز‌های تاریخی و مهم تاریخ پربرکت انقلاب اسلامی است که همواره در نزد افکار و اذهان عمومی خواهد درخشید.

خوشبختانه برخلاف پنداشت و گمان باطل دشمنان، انقلاب اسلامی همچنان با اقتدار و در اوج شکوه به مسیر خود ادامه می‌دهد و دسیسه‌ها و توطئه‌های مذبوحانه آن‌ها که در اتفاقات اخیر نیز مشخص شد تاثیری در این مسیر با عظمت و پرشکوه تا رسیدن به قله نخواهد گذاشت.

مردم همواره در صحنه ایران اسلامی نیز با حضور به موقع خود در عرصه دفاع از کیان انقلاب و اسلام، اجازه توطئه و فتنه گری را به دشمنان نخواهند داد.

با توجه به این موضوع، حماسه آفرینی ملت ایران در ۱۲ فروردین ۵۸ را گرامی می‌داریم و ضمن آرزوی تداوم توفیقات و افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای همه انقلابیون در جای جای ایران اسلامی و جهان اسلام بهترین روز‌ها را آرزومندیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.