سرمربی اسبق تیم ملی: تا زمانی که زنده باشم در کنار کشتی خواهم بود

غلامرضا محمدی گفت: همه‌ی وجودم با کشتی گره خورده است و تا زمانی که زنده باشم در کنار کشتی خواهم بود.

غلامرضا محمدی سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان گفت: بعد از مسابقات المپیک برای اولین بار است که با حضور در خانه کشتی شهرستان خرم‌آباد باکشتی‌گیران از نزدیک ارتباط برقرار کرده‌ام. 

وی افزود: شاید حدوداً یک سال و هفت ماه است که بعد از مسابقات المپیک به سالن کشتی آمده‌ام و از نزدیک با کشتی‌گیران ارتباط برقرار کرده‌ام، البته من همواره پیگیر کشتی هستم و همه‌ی وجودم با کشتی گره خورده است و تا زمانی که زنده باشم در کنار کشتی خواهم بود و هرکجا که نیاز باشد این را اثبات کرده‌ام که با همه وجودم در خدمت کشتی هستم.

محمدی در پاسخ به این سوال که نونهالان چه کاری باید انجام دهند تا در مسیر رسیدن به موفقیت و راهی که الگو‌های ذهنی این نسل طی نموده‌اند، دلسرد نشوند، گفت: داشتن الگو خوب است، اما فکر می‌کنم هر کسی باید ابتدا با خودشناسی به اوج توانایی‌های فردی خود دست یابد و با رسیدن به خودباوری، بزرگ بیاندیشد و در این مسیر سخت با تکیه بر خودشناسی و البته کسب تجربیات مربیان و حمایت خانواده و قرار گرفتن در محیط مناسب به مقصود برسد. همه‌ی عواملی که عرض شد می‌تواند در موفقیت فرد اثرگذار باشد، اما تاکید می‌کنم بالاتر از تمامی این موارد، خود شخص است که باید با پشتکار، تمرین، تمرین و تمرین به هدف برسد.

دارنده چهار مدال نقره و برنز جهان خاطرنشان کرد: کشتی ورزش سختی است، این رشته ابتدا انسان را می‌سازد تا حتی در زندگی شخصی خود موفق گردد و سپس او را در مسیر رسیدن به موفقیت آماده می‌سازد و امیدوارم کشتی گیران نونهال بتوانند با بهره‌گیری از انسان‌های موفق مثل مربیان خوب و با تجربه و البته حضور در محیط مناسب ورزشی به این مهم دست یابند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار