کارشناس داوری:

پنالتی پرسپولیس صحیح نبود/ بازیکن مس رفسنجان به درستی اخراج شد

حیدر سلیمانی گفت: کمک داور به اشتباه رأی خود را برگرداند و اعلام پنالتی به سود پرسپولیس کرد.

حیدر سلیمانی کارشناس داوری درباره  قضاوت عرب براقی  در  دیدار مس رفسنجان و پرسپولیس تهران اظهار کرد: تک صحنه و تأثیرگذارترین صحنه این دیدار پنالتی بود که به سود پرسپولیس گرفته شد. عبدی مهاجم پرسپولیس در آفساید نبود، اما خطایی که عرب براقی داور بازی از مدافع مس رفسنجان پشت محوطه جریمه اعلام کرد درست بود. اخراج بازیکن مس رفسنجان هم به درستی کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد چرا که با بالا تنه خطا کرد و هیچ گونه شانس بازی با توپ را نداشت.  

او افزود: کمک داور این دیدار در تصمیم داور بازی دخالت کرد و آمد روی خط محوطه جریمه که یعنی باید خطای پنالتی اعلام شود. عرب براقی تصمیم درستی گرفتی بود، چون خطا پشت محوطه جریمه بود و با دخالت کمک داور به اشتباه رأی خود را برگرداند و اعلام پنالتی کرد. در هر صورت اخراج مدافع مس درست بود، اما خطا پشت محوطه جریمه بود. در واقع می‌توانم بگویم تأثیرگذار‌ترین صحنه این بازی اعلام پنالتی به سود پرسپولیس بود.

کارشناس داوری  گفت: به جز نیمه اول در نیمه دوم صحنه خاصی را شاهد نبودیم و اعلام آفساید‌های کمک داوران بازی درست بود. در نیمه اول یک گل هم مسی‌ها به ثمر رساندند که به درستی آفساید اعلام شد.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار