رمز گشایی از ۱۰ فقره سرقت مغازه

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: با تلاش ماموران کلانتری غیاثی ۲ سارق مغازه دستگیر شدند و متهمان به ۱۰ فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.

سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: روز گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی در حال گشت زنی در محله به ۲ نفر که در حال پرسه زنی در اطراف مغازه‌ای بودند مشکوک می‌شوند و متهمان را بصورت نامحسوس زیر نظر می‌گیرند.

وی با بیان اینکه متهمان وارد مغازه شدند و پس از سرقت و زورگیری از محل متواری شدند افزود: طرح مهار سارقان عملیاتی شد و متهمان که در حال سرقت از مغازه دیگری بودند، مشاهده و در یک عملیات غافگیرانه دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: با انتقال متهمان ۳۷ ساله به کلانتری و تجمیع پرونده‌های مشابه، مشخص شد که متهمان به همین شیوه مرتکب چندین فقره سرقت شده اند.

این مقام انتظامی به اعتراف متهمان به ۱۰ فقره سرقت مشابه اشاره کرد و گفت: با جانمایی محل‌های سرقت و بررسی پرونده‌های مشابه، مال باختگان شناسایی شده اند. سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به ادامه تحقیقات بیشتر برای شناسایی مالخر اموال به سرقت رفته خاطر نشان کرد: متهمان برای اخذ دستور قضائی به دادسرا روانه شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار