استاندار قم خبر داد

تعیین تکلیف موضوع مسکن ویلایی در قم تا حدود دو هفته دیگر

استاندار قم گفت: موضوع مسکن ویلایی در قم باید تا حدود دو هفته آینده تعیین تکلیف شود تا مردم بدانند در چه مناطقی از استان زمین با قابلیت ساخت خانه ویلایی وجود دارد.

 به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی در نشستی با مدیران بخش عمرانی استان، پیرامون برنامه‌های استان برای تحقق شعار سال و پیگیری پروژه‌های سفر دوم رئیس جمهور به قم که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱ علی‌رغم تمام دشمنی‌ها و سختی‌ها، قدم‌های خوبی برای آبادانی روز افزون کشور و استان برداشته شد گفت: آثار برخی از این حرکت‌ها را در سال گذشته دیدیم و نتایج برخی دیگر از اقدامات نیز در سال جدید و سال‌های پیش‌رو مشخص خواهد شد.

استاندار قم  با اشاره به اینکه مدیران استان می‌توانند از ظرفیت‌های ملی برای تقویت زیرساخت‌های قم استفاده کنند، بیان کرد: همچنین باید برنامه‌ریزی دقیقی برای حل مسائل و نیاز‌های ضروری قم انجام شود.

شاهچراغی با بیان اینکه جهت‌گیری‌ها در سال ۱۴۰۲ در حوزه عمرانی باید در راستای رشد تولید باشد، تصریح کرد: متاسفانه در شهر قم در حوزه مسائل خدماتی وضعیت در حد و اندازه قم نیست.

او با اشاره به اینکه مشکلاتی در حوزه کمبود تخت‌های مسافرتی در قم داریم، یادآور شد: عقب‌ماندگی‌های بسیاری در قم وجود دارد که تمام آن‌ها قابل حل شدن است.

استاندار همچنین افزود: با توجه به حساسیت‌های موجود در سال ۱۴۰۲، هیچ‌گونه ایجاد نارضایتی برای مردم قابل قبول و پذیرفتنی نیست.

شاهچراغی با بیان اینکه در بحث اشتغال کارگاه‌های روستایی ارزش بسیاری دارند، اظهار داشت: باید در سال ۱۴۰۲ تمام مشکلات آب، برق و گاز روستا‌های قم رفع شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار