ترامپ: درخواست تجدیدنظر می‌دهم

رئیس جمهور سابق آمریکا در بیانیه‌ای ضمن اعتراض به حکم دادگاه منهتن علیه او اعلام کرد درخواست تجدیدنظر خواهد داد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در بیانیه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منصوب به خود منتشر شده،اعلام کرد به حکم دادگاه منهتن اعتراض دارد و درخواست تجدیدنظر خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ترامپ در ادامه بیانیه خود مدعی شد این پرونده از ابتدا مغرضانه بوده و با اهداف سیاسی تشکیل شده است. رئیس جمهور سابق آمریکا اعلام کرده که این حکم موجب شده تا او در مقابل نظام قضایی آمریکا قرار گیرد.

ترامپ با بیان اینکه قاضی این پرونده از من متنفر است و رفتار‌های نامناسبی با شرکت‌های من داشته است، گفت: خوان مانوئل مارشان، قاضی پرونده جنجالی خود توسط دادستان منطقه منهتن انتخاب شده و او مدیر مالی سابق سازمان ترامپ را به زور وادار کرده تا اعترافاتی جعلی در مورد فعالیت‌های مالی و تجاری وی داشته باشند.

ترامپ همچنین روز جمعه بیوگرافی حساب کاربری خود را در شبکه اجتماعی توروث تغییر داد و نوشت: آن‌ها دنبال من نمی‌آیند، آن‌ها دنبال شما هستند. من فقط در راه ایستاده ام!

روز پنجشنبه دادگاه منهتن نیویورک، رئیس جمهور سابق آمریکا را به جرم پرداخت حق‌السکوت متهم کرده بدین ترتیب ترامپ نخستین رئیس جمهور تاریخ آمریکا خواهد بود که به جرائم کیفری متهم می‌شود. وکیل شخصی رئیس جمهور سابق آمریکا با تأیید اعلام جرم دادگاه منهتن علیه ترامپ، گفت که این اتهام رسماً به آن‌ها ابلاغ شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ایرانیومU-238.03
۲۱:۲۳ ۱۲ فروردين ۱۴۰۲
ترامپ این بایدن دشمن امریکاست. برای متوقف کردن جنگ در اکراین و زنده ماندن امریکا مردم امریکا را به کف خیاباها بکش و بکش بکش راه بینداز. اگر دلت برای کشورت میسوزد.
Iran (Islamic Republic of)
ایرانیومU-238.03
۲۱:۲۹ ۱۲ فروردين ۱۴۰۲
حکم دادگاه رو آتش بزن مرد.
آخرین اخبار