تقدیم رونوشت استوارنامه سفیر جدید کشورمان در قزاقستان به معاون وزارت خارجه این کشور

جوکار، سفیر فوق العاده و تام الاختیار کشورمان در جمهوری قزاقستان رونوشت استوارنامه خود را به معاون وزیر خارجه این کشور تقدیم کرد.

علی اکبر جوکار، سفیر فوق العاده و تام الاختیار کشورمان در جمهوری قزاقستان، با حضور در وزارت امور خارجه جمهوری قزاقستان، رونوشت استوارنامه خود را تقدیم قنات توموش معاون وزیر خارجه این کشور کرد.

جوکار با ابراز خرسندی از حضور در کشور قزاقستان، به جایگاه برجسته و مهم این کشور در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران اشاره و اظهار کرد: روابط منحصر به فرد فیمابین، همیشه در مدار دوستی و تعامل در حرکت بوده و وظیفه ما است که برای حفظ و تقویت آن بیشتر تلاش کنیم.

معاون وزیر خارجه قزاقستان نیز ضمن خوشامد گویی به سفیر جدید کشورمان و آرزوی موفقیت برای ماموریت وی اظهار داشت: تداوم حسن همجواری میان قزاقستان و ایران از اولویت‌های سیاست خارجی ماست و بر این اساس با وجود برخی موانع بیرونی توسعه روابط بصورت پویا ادامه پیدا کرده است.

در این دیدار، طرفین ضمن مرور دستاورد‌های روابط دوجانبه در یک سال گذشته، طیف وسیعی از موضوعات جاری روابط دو کشور از جمله همکاری‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و همکاری در چارچوب سازمان‌های بین المللی را مورد گفتگو و تبادل نظر قرار دادند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار