انجام ۴ هزار و ۵۳ مأموریت فوریت‌های پزشکی در ایام نوروز

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از آماده‌باش اورژانس در روز طبیعت خبر داد و گفت : تاکنون در طول طرح نوروزی، ۴ هزار و ۵۳ مأموریت فوریت‌های پزشکی انجام شده است.

اکبر آزادی، مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بابیان اینکه از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا ساعت ۸ صبح امروز،۱۲ فروردین‌ماه امسال ۴ هزار و ۵۳ مأموریت فوریت‌های پزشکی انجام شده است، گفت  : از این تعداد ۹۳۱ مورد منجر به مأموریت ترافیکی و تصادفی بوده است.

وی از آماده‌باش اورژانس در روز طبیعت خبر داد و افزود: در این روز معمولا با ترافیک‌های سنگینی در محور‌های مواصلاتی استان مواجه هستیم که متأسفانه شاهد حوادث ترافیکی هم هستیم.

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ورودی و خروجی شهر‌ها استقرار آمبولانس‌ها را داریم و در راستای آرامش‌بخشی به هموطنان همکاران در کنار جاده‌ها هستند و در صورت نیاز از اورژانس هوایی استفاده خواهیم کرد.

وی ضمن ارائه توصیه‌های برای روز طبیعت از هم‌استانی‌ها خواست، ضمن رعایت سرعت مطمئنه با حوصله رانندگی کنند.

آزادی گفت: مردم معمولا در این روز در طبیعت سرسبز استان مستقر می‌شوند که هر ساله گزش حشرات، عقرب‌گزیدگی و مارگزیدگی را داریم که در این خصوص لازم است حتما در منطقه‌ای امن مستقر شوند.

وی تصریح کرد: خیلی‌ها مشکلات قلبی، دیابت و یا بیماری خاصی دارند که لازم است اگر داروی خاصی مصرف می‌کنند به همراه خود داشته باشند تا در صورت نیاز به‌موقع از دارو‌های خود استفاده کنند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.