حضور مدیرعامل آبفای خوزستان در دستگاه قضایی جهت پاسخگویی به مرگ یک کودک

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان برای پاسخگویی در خصوص حادثه سقوط کودک اهوازی به یکی از چاه های فاضلاب که منجر به مرگ او گردید؛ در دستگاه قضایی استان حاضر شد.

به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای خوزستان، مدیر عامل شرکت آبفای استان بر خلاف برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی (هم‌اکنون) بازداشت نیست و در حال بازدید از پروژه‌های فاضلاب در اهواز است.

بر اساس اعلام شرکت آبفای خوزستان، جسد یک پسربچه هشت ساله در حوضچه اختلاط بنتونیت در یک دایک ارتفاعی در کارگاه مدرس پیدا شده بود که این پروژه به پیمانکار مربوطه واگذار و طبق قانون، ایمنی پروژه در بر عهده پیمانکار است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان دیروز جمعه ۱۱ فروردین از پروژه فاضلاب خیابان غزنوی اهواز بازدید داشت و امروز نیز برای تکمیل این پروژه در محل اجرای پیمانکار حاضر شده است.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان ضمن عرض تسلیت به خانواده این مرحوم بسیار متاثر است و بابت عدم رعایت نکات ایمنی توسط پیمانکار در ایمن سازی محل اجرای پروژه که از وظایف آن بوده از مردم شریف خوزستان و خانواده این کودک عذر خواهی می‌کند.

شرکت آب و فاضلاب خوزستان با هرگونه قصور پیمانکاران در ایمن سازی پروژ‌ها طبق قانون برخورد خواهد کرد و مسئولیت ایمن سازی پروژه‌ها مطابق با قانون بر عهده پیمانکاران است.

در پی وقوع این حادثه دادستان مرکز خوزستان شب گذشته دستور جلب مقصران را داده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار