جان گیری کرونا در مازندران

۲ هم استانی دیگر شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.

۲۳ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران بستری شدند، و ۲ بیمار هم در این مدت بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.

ثبت دو مرگ کرونایی دیگر

دکتر فرهاد غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمارجدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۱۹ نفر ترخیص شدند.

او با اشاره به ثبت دو مورد فوتی کرونایی در این مدت، مجموع بیماران بستری مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه را ۱۱۰ نفر اعلام کرد و افزود: از این شمار ۱۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند.

افزایش بیماران بدحال کرونایی

دکتر سید علی مظفر پور خوشرودی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به اینکه ۲۴ ساعت گذشته ۶ مورد جدید مبتلا به کرونا در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه به ثبت رسید، گفت: در این مدت ۱۴ بیمار کرونایی با بهبودی نسبی مرخص شدند.
او با بیان اینکه اکنون ۳۳۲۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند، افزود: در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی نیز ۸۱۱ بیمار کرونایی بستری شدند.

مظفر پور گفت: شبانه روز گذشته، مورد فوتی بر اثر ابتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل به ثبت نرسید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار