قول وزیر ورزش برای اهدای پاداش به کشتی گیران/ دبیر: از مدیران میانی وزارت ورزش گله مندیم!

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، در فدراسیون کشتی قول داد که پاداش ملی پوشان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا اهدا خواهد شد.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جمع اعضای تیم‌های ملی کشتی حاضر در کمپ تیم‌های ملی حضور یافت و در جریان روند آماده سازی آن‌ها برای مسابقات پیش رو از جمله رقابت‌های قهرمانی آسیا قرار گرفت. 

علیرضا دبیر در ابتدای این دیدار گفت: جا دارد به صورت ویژه از دکتر سجادی تشکر کنم، همیشه گفته ام انصافا از زمانی که مسئولیت وزارت را بر عهده داشته حامی و پشتیبان کشتی بوده و از اینکه یک قهرمان ورزشکار که من نیز همدوره وی در زمان دوران قهرمانی بوده ام، در رأس ورزش کشور قرار دارد، خوشحالم، اما از بدنه و مدیران میانی وزارت ورزش گله مندیم چرا که همراه کشتی نبودند و فقط در این میان برنا فیروزی معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت و میرهادی رومیانی سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استان‌ها همکاری خوبی با ورزش اول کشور داشته اند. 

وی خاطرنشان کرد: در این مدت که دکتر سجادی دوران نقاهت خود را طی می‌کرد، جلسات خود را با وی و در دفتر ایشان برگزار و کار‌ها را پیگیری می‌کردیم و حضور سرزده وزیر آن هم در اولین دیدار سال ۱۴۰۲ در کمپ تیم‌های ملی کشتی هم باعث خوشحالی و هم باعث دلگرمی جامعه کشتی است. 

سجادی نیز در صحبت‌های خود گفت: با اینکه امروز روز تعطیل بوده، اما کار‌ها را از صبح در دفتر پیگیری می‌کردم و تصمیم گرفتم به صورت سرزده به اردوی تیم‌های ملی کشتی بیایم. 

وزیر ورزش تصریح کرد: کشتی ورزش اول ایران است و وظیفه داریم از آن حمایت ویژه به عمل آوریم.

وی ادامه داد: دبیر واقعا در کشتی خوب کار کرده و ما از عملکرد او کشتی گیران رضایت داریم و به همه‌ی مدیرانم گفتم یک جلسه تبادل تجربه با وی داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: پیش از این به کشتی کمک کردیم و بعد از این هم کمک خواهیم کرد، چرا که نتایج کشتی برای ما در رقابت‌های پیش رو اهمیت ویژه‌ای دارد. 

خاطرنشان می‌سازد دکتر سجادی قول اهدای پاداش پیش از اعزام تیم‌های کشتی فرنگی و آزاد به رقابت‌های قهرمانی آسیا در قزاقستان را به کادر فنی و ملی پوشان داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ایرانی
۰۱:۰۸ ۱۳ فروردين ۱۴۰۲
خدا وکیلی عشق فقط تسبیح دست اقای دبیر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۱۳ ۱۳ فروردين ۱۴۰۲
خدا قوت مرد جهادی
آخرین اخبار