تجربه یک تجربه‌گر در برنامه «زندگی پس از زندگی»؛

میوه بهشتی که خوردنش ممنوع بود

تجربه‌گر در برنامه «زندگی پس از زندگی» درباره باغ بهشتی که از نزدیک دیده بود، گفت: همینکه دستم را دراز کردم تا سیب بچینم، گفتند دست نزن.

قسمت دهم فصل جدیده «زندگی پس از زندگی» پای صحبت‌های خانمی نشسته بود که مادرش هم تجربه نزدیک به مرگ را پشت سر گذاشته بود. این تجربه‌گر با بیان اینکه تنها تصویری که از باغ بهشتی در خاطرم بوده، باغ سرسبز با درختان میوه تازه است، گفت: همینکه دستم را دراز کردم تا سیب بچینم، به من گفتند دست نزن. 

به گفته این فرد، به من گفتند فقط نگاه کن. تو نباید از این میوه‌ها برداری. آن لحظه امکان صحبت نداشتم. خیلی حس بدی به من دست داد. چراکه آن‌ها نگذاشتند من سیب را بردارم.

«زندگی پس از زندگی» برنامه‌ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراست که شبکه چهار سیما برای لحظات افطار تدارک دیده است. این برنامه روایت افرادی است که در تجربه مرگ تقریبی از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند. در این برنامه با سفر به نقاط مختلف ایران و جهان، مخاطبان برنامه مهمان روایت‌های تجربه‌گران مرگ تقریبی از عالم غیب می‌شوند.

هر فصل از این برنامه در ۳۳ قسمت ۹۰ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی و اجرای عباس موزون در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تولید شده است. پیش از این، سه فصل از «زندگی پس از زندگی» در سال‌های ۱۳۹۹، ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ در ایام ماه مبارک رمضان پیش از افطار پخش شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۲۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۲
دروغ دروغ دروغ محض محضه کل برنامه وتوایدکنندگانش چی مردم را فرض کردین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۲
این برنامه اگر به دقت توجه شود پر از مسائل مهم زندگی هست که متاسفانه فراموش شده و به واقع دقیق و درست است
Iran (Islamic Republic of)
یک هموطن
۲۳:۴۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۲
برنامه عالی است ولازم، از آقای مو زون بابت ساخت این مجموعه سپاس گذاریم ودر امان الهی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۳:۰۸ ۱۹ فروردين ۱۴۰۲
همیشه بگذارید خیلی عالی
آخرین اخبار