مربی موسیقی؛ سارق از آب در آمد

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که خود را در فضای مجازی به بانوان مربی موسیقی معرفی می‌کرد و پس از سرقت اموالشان متواری می‌شد خبر داد.

سرهنگ کارآگاه سعداله گزافی گفت: در اواخر سال گذشته پرونده‌ای با موضوع سرقت به عنف اموال و مدارک هویتی خانمی به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی با حضور در پلیس آگاهی اظهار داشت، با مردی در فضای مجازی که خود را مربی موسیقی معرفی می‌کرد آشنا شده است و پس از قرار ملاقات برای آشنایی بیشتر، مرد فراری در یک فرصت مناسبی کلیه اموال با ارزش و مدارک هویتی وی را سرقت و به سرعت از محل متواری شده است؛ و از آن تاریخ دیگر از وی اطلاعی در دست ندارد.

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با شیوه و شگرد‌های پلیسی و اطلاعاتی، هویت و مخفیگاه متهم که از مجرمان حرفه‌ای بود در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات پلیسی، متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی از کشف تعدادی اموال مسروقه از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: در بازرسی از این محل تعداد ۵ دستگاه تلفن همراه بدون کارتن به مارک‌های مختلف، ۷ عدد کارتن خالی گوشی موبایل با مارک آیفون و یک عدد گواهینامه مربوط به شخص ثالث کشف و توقیف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی درپر جوئی‌های اولیه به ۴ فقره سرقت و اغفال مشابه بانوان اعتراف و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مال باختگان شناسایی شده است.

جانشین پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: اقدامات تکمیلی در راستای روشن شدن زوایای پنهان موضوع در دست اقدام می‌باشد و با هماهنگی مقام قضائی متهم در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

برچسب ها: پلیس ، دستگیری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.