استاندار کردستان:

قطار تا پایان امسال به سنندج می‌رسد

استاندار کردستان گفت: اتمام و بهره‌برداری از پروژه راه آهن تهران ـ همدان ـ سنندج یکی از مطالبات جدی مردم در استان است و امیدواریم تا پایان امسال این پروژه مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

اسماعیل زارعی‌کوشا در مراسم پایانی برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در سنندج که به مناسبت «روژ سنه» برگزار شد، از شهردار و شورای شهر به دلیل تلاش برای خدمت به مردم در طول سال گذشته قدردانی کرد و اظهار داشت: برنامه‌ریزی مناسب مجموعه شهرداری در گرامیداشت «روژ سنه» نیز از دیگر اقدامات قابل توجه بود که طی چند روز اخیر شور و نشاط اجتماعی خوبی را در شهر سنندج ایجاد کرده است.

او بر توسعه چنین برنامه‌ها و همایش‌هایی در سطح استان تاکید کرد و گفت: چندین همایش و برنامه بزرگ در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در سطح شهرهای مختلف استان برگزار خواهد شد.استاندار کردستان افزود: نشاط اجتماعی نیاز اساسی امروز جامعه است و شاهد نشاط اجتماعی مردم باشیم.

وی با بیان اینکه از اینکه به عنوان استاندار استان افتخار خادمی و نوکری مردم را داریم به خود افتخار می‌کنیم، خاطرنشان کرد: همانطور که در سال گذشته توانستیم با کار و تلاش جهادی و حمایت و کمک مردم مشکل آب شرب را که از مطالبات جدی شهروندان بود به سرانجام برسانیم امیدواریم امسال نیز شاهد بهره‌برداری از پروژه راه آهن تهران ـ همدان ـ سنندج باشیم و قطار تا پایان سال به سنندج برسد.

وی اضافه کرد: مدیریت شهری بالاتر از ۵ هزار میلیارد تومان پروژه تعریف کرده که در ماه‌های آینده با حضور سرمایه‌گذاران و اجرایی شدن آن شاهد سنندج متحول خواهیم بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار