دبیر کل حزب موتلفه:

همه برای یک انتخابات پرشور تلاش کنند

اسدالله بادامچیان گفت:در انتخابات همه باید تلاش کنیم آرمان و افکار امام و رهنمود‌های رهبر انقلاب به وقوع بپیوندد و یک انتخابات پرشور را شاهد باشیم.

اسدالله بادامچیان در مراسم گرامیداشت شصتمین سال تأسیس حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: خداوند به ما عنایت کرد و ۶۰ سال پیش در دیدار امام با یاران، ایشان به ما گفتند شما برای خدا کار می‌کنید با هم موتلف شوید و یاران در همان بیت امام اولین جلسه تاسیس حزب را راه انداختند و به برکت این نگاه امام، قرار بر این شد اسم این تشکیلات را موتلفه اسلامی بگذاریم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اضافه کرد: زندان و شکنجه و پیروزی را در این ۶۰ سال سپری کردیم با تحول عمیقی که امام ایجاد کرد و تحولی رهبر انقلاب در گام دوم ایجاد کردند، خیلی وظایف سنگینی داریم.

وی افزود: در این ۶۰ سال از حضور در زندان‌ها و تحمل شکنجه و در جهاد مسلحانه‌ای که به دستور امام شکل گرفت، از اولین راهپیمایی در سال ۴۱ علیه رژیم شاه و راهپیمایی میلیونی سال ۵۶ و ۵۷ موتلفه نقش اساسی بر عهده داشته است.

بادامچیان ادامه داد: در مقابل فتنه‌ها از جمله فتنه ۱۴۰۱ما دو شهید تقدیم کرده‌ایم.

دبیر کل حزب موتلفه یاد آور شد: ما در همه انتخابات حضور پر شور داشته و هیچ‌گاه به دنبال کسب پست و قدرت نبوده‌ایم.

بادامچیان با یاد کردن از مرحوم عسگر اولادی گفت: این مرد بزرگ با تحمل همه رنج‌ها و خطوط افراطی و تنگ نظری‌ها در وصیت نامه اش می‌گوید من هیچ چیزی ندارم، آن وقت علیه این شخصیت که همه وجودش در اختیار انقلاب بود، آن قدر حاشیه سازی کردند و حالا مرحوم عسگر اولادی به عنوان یک اسوه پاک دست فعالیت اقتصادی و تولید شناخته می‌شود.

بادامچیان با اشاره به فعالیت‌های موتلفه گفت: در تاسیس صندوق‌های یاری رسان به مظلومان، موتلفه نهاد‌های تعاونی اسلامی را شکل داد و تامین هزینه‌های انقلاب و کمک به خانواده‌های شهدا و جانبازان را بر عهده گرفت.

وی افزود: مهم‌تر از همه این فعالیت ها، ایجاد یک حزب خدا محور بود که تا به امروز که به خوشنامی عمل کرده و می‌بینیم که در رانت و مفاسد این چیز‌ها اسمی از موتلفه وجود ندارد و این یک اسوه برای احزاب جهانی است.

وی افزود: همه این برکات را از دعای امام داریم و امام به ما گفتند شما برای خدا کار می‌کنید و فرمودند در نجف که بودم برای شما دعا می‌کردم و من الان هم در نماز شب هم برای شما دعا می‌کردم و این دعای نائب امام زمان هست که باعث فعالیت و عاقبت بخیری یاران انقلاب و این حزب شده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون در ۳۱ استان دفتر داریم و در بسیاری از شهرستان هسته مرکزی حزب وجود دارد، در بحث روابط بین الملل با همراهی وزارت خارجه فعالیت زیادی انجام می‌دهیم.

وی افزود: با جبهه مقاومت و کشور‌های اسلامی از قبل ارتباط و همکاری داشته ایم و با دولت و مجلس در همه دوران همکاری داشته ایم و هر کمکی می‌توانستیم انجام داده ایم.

بادامچیان در انتهای سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس در سال جاری گفت: در انتخابات همه باید تلاش کنیم آرمان و افکار امام و رهنمود‌های رهبر انقلاب به وقوع بپیوندد و یک انتخابات پرشور را شاهد باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.