اختصاص فاینانس یک میلیارد دلاری دولت برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری کشاورزی

استاندار خوزستان در نشست شورای اداری لالی گفت: دولت یک میلیارد دلار فاینانس برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است.

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان با تاکید بر اجرای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان گفت: دولت یک میلیارد دلار فاینانس برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است.

 او ادامه داد: مصوبات خوبی در سفر رئیس جمهور برای شهرستان‌های مسجد سلیمان، لالی و اندیکا دیده شد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه مدیران کارآمدی نظام را با عملکرد خود به تصویر بکشند، گفت: مسئولان از ایده‌های جدید و خلاقیت‌ها بهره ببرند و تنها به دنبال بودجه برای انجام کار نباشند.

آقای حسینی محراب ادامه داد: کارگروه‌ها برای رفع مشکلات شهرستان فعال شوند.

او  تاکید بر اجرای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان افزود: یکی از مشکلات سد دز عدم وجود سدی دیگر به عنوان موج شکن برای این سد است تا به هنگام بارندگی شدید و باز شدن دریچه‌ها از بروز سیلاب جلوگیری کند در این راستا اجرای سد بختیاری در اولویت قرار دارد.

 

استاندار خوزستان ادامه داد: دولت یک میلیارد دلار فاینانس برای طرح ۵۵٠ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است و ٣٠ هزار میلیارد تومان از سوی دولت به استان اختیار داده شده تا با فروش سهم نیشکر هزینه زمین کشاورزی را فراهم کند.

آقای حسینی محراب در پایان با بیان اینکه نباید فاصله‌ای میان مردم و مدیران وجود داشته باشد، گفت: سه خط آب غدیر، فدک و کوثر باید اجرا شوند؛ زیرا آب شرب و کشاورزی ما در منطقه وابسته به اجرای این خطوط است.

 

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.