ستاره منچستریونایتد از کسب سهمیه چمپیونزلیگ توسط شیاطین سرخ و ناکامی لیورپول در کسب سهمیه برای طعنه زدن به رقیب سنتی تیمش استفاده کرد.

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستریونایتد، برای لیورپول کری‌خوانی کرد و اشاره کرد شیرینی کسب سهمیه چمپیونزلیگ برای شیاطین سرخ با توجه به ناکامی لیورپول برای صعود به جمع چهار تیم اول جدول بیشتر شده است.

منچستریونایتد دیروز چلسی را ۴-۱ شکست داد و کسب سهمیه لیگ قهرمانان را قطعی کرد. این نتیجه باعث شد امید‌های لیورپول برای حضور در فصل آینده چمپیونزلیگ کاملا از بین برود و یورگن کلوپ و شاگردانش به حضور در لیگ اروپا قناعت کنند. با توجه به رقابت سرسخت و تاریخی بین این دو تیم قرمزپوش انگلیسی، یونایتد‌ها از کسب سهمیه و ناکامی لیورپول بسیار خوشحالند.

برونو فرناندز که در بازی دیشب مقابل چلسی یک گل از گل‌های تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند در مصاحبه‌ای با اسکای گفت:" ما می‌دانیم این موفقیت خیلی بزرگ است. هدف‌های ما در این فصل با این سهمیه کامل می‌شد و موفق شدیم به آن برسیم. بگذارید این را بگویم که خیلی خوب می‌دانیم هوادار‌ها از اینکه لیورپول نتوانست به سهمیه برسد خوشحالند. ولی همه چیز در این خلاصه نمی‌شود. ما به عنوان بازیکن‌های یونایتد می‌خواستیم بهترین نتیجه ممکن را برای تیم به دست بیاوریم و معتقدیم توانستیم به این هدف برسیم".

آخرین باری که یونایتد در لیگ قهرمانان حضور داشت به فصل ۲۲-۲۰۲۱ برمی‌گشت. شیاطین سرخ در آن فصل به مرحله یک‌هشتم نهایی رسیده، ولی توسط اتلتیکو مادرید حفظ شدند. شیاطین سرخ فصل گذشته در لیگ برتر ششم شدند و امسال در لیگ اروپا حضور داشتند. آن‌ها در لیگ اروپا به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده، ولی توسط سویای فینالیست حذف شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار