تصادف مرگبار در اردکان سه کشته بر جای گذاشت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از تصادف خودرو سواری ۴۰۵ و تانکر سوخت در محور خرانق به ساغند و فوت شدن سه نفر خبر داد.

 جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت: این حادثه صبح امروز ساعت ۶:۳۵ در ۱۵ کیلومتری محور خرانق به ساغند به وقوع پیوست که بلافاصله عوامل امدادی هلال احمر شهرستان مستقر در پایگاه امداد و نجات خرانق شهید احمدی روشن به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت: تیم امدادی هلال احمر پس از رسیدن به محل حادثه و تثبیت جاده با کمک عوامل انتظامی، دو سرنشین خودرو سواری که بعلت اتش گرفتن خودرو فوت کرده بودند توسط نجاتگران هلال احمر بوسیله ست نجات رهاسازی و تحویل نیرو‌های انتظامی دادند.

کمال آبادی خاطرنشان کرد: راننده تانکر سوخت نیز توسط آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شده بود، که بعلت خونریزی شدید در مسیر انتقال به مرکز درمانی فوت نموده است.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند.

شایان ذکر است عوامل امدادی دستگاه‌های خدمات رسان اورژانس، آتش نشانی، نیروی انتظامی، پلیس راه و شهرداری و ... نیز در صحنه حادثه حضور داشتند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار