قتل دردناک کودک خردسال به دست پدر بی رحم

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که فرزند خود را با دستان خودش به قتل رسانده است، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت، اظهار کرد: پنجم خرداد ماه سال جاری در پی دریافت خبری مبنی بر یک فقره قتل در شرق تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.


وی افزود: حوالی ظهر جمعه ۵ خردادماه سال جاری یک گزارش مشکوک به قتل به اداره آگاهی پلیس تهران بزرگ دریافت شد و کارآگاهان در گام نخست با حضور میدانی در محل جنایت با تحقیقات ابتدایی فوت کودک یک ساله را تایید کردند.


این مقام انتظامی توضیح داد: مادر مضطرب کودک ابتدا مدعی بود طفل خردسالش در اثر برخورد سر به دیوار مجروح و بعد فوت کرده است، ولی با تیزبینی کارآگاهان و مشاهده آثار زخم و ساییدگی روی بدن کودک، مشکوک به قتل کودک یک ساله شدند. 

وی ادامه داد: مادر کودک تحت تحقیقات دقیق قرار گرفت و در نهایت مادر بچه به قتل کودک به دست پدرش اعتراف کرد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در گام بعدی با بهره گیری از شیوه‌های پلیسی و پس از هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات غافل‌گیرانه متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال دادند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه تصریح کرد: متهم پس از دستگیری، به قتل کودک خردسالش معترف شد که در بررسی سوابق متهم به دست آمد متهم در گذشته نیز سابقه کودک آزاری داشته است.

سرهنگ گودرزی بیان کرد: متهم در پی جوئی‌های انتظامی اظهار کرد، پس از بازگشت همسرش از خرید، حالت روحی و روانی مساعدی نداشته و با خشونت به سمت همسر و ۲ فرزند خردسالش حمله‌ور می‌شود که در نهایت پس از درگیری فیزیکی با همسرش به دلیل نداشتن تعادل روانی با سوزاندن بدن طفل یکساله و وارد کردن ضربه به کودک، وی مجروح می‌کند و بعد از آن مانع اطلاع رسانی همسرش به اورژانس می‌شود که همین امر باعث می‌شود تا کودک یک ساله با گذشت چند ساعت و عدم کمک رسانی به موقع به قتل برسد.

رئیس پلیس آگاهی تهران در پایان خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای ادامه روند تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی (مبارزه با قتل) قرار گرفت.

برچسب ها: قتل ، قاتل ، حوادث
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
Hossein
۱۴:۴۶ ۲۲ خرداد ۱۴۰۲
لعنت خدا بر تو و همه آشغال های شبیهِ ت. تو و امثالت اونقدر کثیف و حقیر هستید که زورتون فقط به فرشته های کوچیک خدا می رسه. بمیرید و دنیا رو سفید کنید. هر چند با مرگتون باز اون طفل معصوم برنمی گرده....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۶ ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
کاش اینجور آدما هیچوقت بچه دار نمیشدند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۴۷ ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
برای عبرت دیگران باید حکم خیلی سنگینی بدن اعدام یا حبس ابد با کاراجباری ....کثافت اشغال ..زورت به طفل معصوم رسیده....مادر بچه باید شکایت می کرد...از زنان بی پناه باید حمایت شوند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۶ ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
فقط اعدام در ملا عام
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۱۰ ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
الهی دستت زیر ساتور بره الهی زیر گل بری لعنتی از.طفل معصوم چه گناهی داشت سرم درد گرفته ازین خبر لعنتی
Iran (Islamic Republic of)
فلفل
۰۱:۱۳ ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
این کثافت خبیث الولاده را باید در ملاء عام به دار مجازات آویخته.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲
باید اعدام شود،به درد جامعه نمی خورد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲
کودک کش اسرائیلی اعدام باید گردد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۲ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲
با اعدام، خودش، خانواده و جامعه از شرش راحت میشن.
البته با غربالگریها پیشرفته باید ار تولد کسانی در آینده چنین افرادی می شوند، جلوگیری کرد.
آخرین اخبار