تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) مطرح کرد؛

استفاده از همه ظرفیت‌های کشور برای توسعه برنامه‌های دهه کرامت

حجت الاسلام قاضی عسکر با اشاره به نقش مهم مساجد در برنامه‌های دهه کرامت گفت: همه ظرفیت‌های کشور باید برای توسعه برنامه‌های این دهه به کار روند.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر با بیان این که کار‌های خوبی در حوزه دهه کرامت از سوی ستاد بزرگداشت دهه کرامت در سراسر ایران اسلامی در حال برگزاری است، بیان کرد: نکته بسیار مهم، ارتقای کیفی این برنامه‌ها است تا در تعمیق باور‌های دینی و پاسخگویی به شبهات دینی مردم اثرگذار باشند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با بیان این که دشمن در تلاش برای تزریق روحیه ناامیدی در میان مردم به ویژه نسل جوان است، گفت: امیدوار کردن مردم نسبت به آینده انقلاب اسلامی و کشور باید در برنامه‌های دهه کرامت مورد توجه جدی باشد.

او با اشاره به نقش مهم مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری در توسعه برنامه‌های دهه کرامت اشاره کرد و ادامه داد: همه ظرفیت‌های کشور باید برای توسعه برنامه‌های این دهه به کار روند. الحمدالله طبق گزارشی که مسئولان و نمایندگان ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور داده اند، شاهد توسعه کمی و ارتقای کیفی این برنامه‌ها در سال جاری هستیم.

قاضی عسکر با بیان این که دهه کرامت، دهه ولایت و امامت، جشن‌های ولادت حضرت مهدی (ع) و همه مناسبت‌های مربوط به سرور اهل بیت (ع) باید موجی از نشاط و شادی در جامعه ایجاد کنند، افزود: نشاط آفرینی و امیدآفرینی به طرق مختلف باید در جامعه رواج یابد. محتوای و شکل برگزاری برنامه‌ها در این مناسبت‌ها باید مروج انگیزه در میان مردم به ویژه نسل جوان، نسبت به وضعیت فعلی کشور در مقایسه با گذشته باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار