مدیر عامل بانک کشاورزی:

بیش از ۱۸۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت شد

مدیر عامل بانک کشاورزی گفت: طی یک سال گذشته بیش از ۱۸۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.

فرشید فرخ‌نژاد مدیر عامل بانک کشاورزی در حاشیه بازدید از کارخانه قند مروارید مهاباد گفت: طی یک سال گذشته بیش از ۱۸۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی از محل منابع این بانک به متقاضیان پرداخت شده که نسبت به سال قبل حدود ۲ برابر رشد داشته است.

وی اضافه کرد: بانک کشاورزی یک بانک دولتی با منابع محدودی از طرف بودجه دولت در راستای کمک به توسعه بخش کشاورزی در حوزه‌های مختلف نیاز بوده که برای استمرار در پرداخت نیاز به اخذ اقساطی وام‌های پرداختی دارد.

فرخ نژاد بیان کرد: نیاز به تسهیلات متقاضیان نسبت به منابع بانک کشاورزی بسیار بیشتر بوده و بخش از این نیاز باید از طرف سایر بانک‌ها تامین شود.

وی از کشاورزان و سرمایه گذاران این حوزه خواست تا منابع و گردش حساب مالی خود را برای کمک به سایر کشاورزان در همین بانک ذخیر و سرمایه گذاری کنند تا بتوان افراد بیشتری از خدمات این بانک بهره‌مند شوند.

حسن عباسی فرماندار ویژه مهاباد در این بازدید گفت: مهاباد یکی از قطب‌های کشاورزی منطقه بوده که برای حمایت از سرمایه گذاران این بخش نیاز به پرداخت تسهیلات از طرف بانک کشاورزی است.

وی اضافه کرد: تامین سرمایه در گردش کارخانه قند، مرغداری، تولیدی کنسانتره، سردخانه و خورام دام و طیور با آزادسازی منابع باید از طرف بانک کشاورزی محقق شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.