پیمانکار پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی خلع ید شد

رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری سنندج ازخلع ید پیمانکار پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی به علت عدم تعهدات با حکم دستگاه قضا خبر داد.

حمید کریمی اظهار کرد: پیمانکار پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی به علت عدم پرداخت اجاره و همچنین سایر تعهدات نسبت به شهرداری با حکم دستگاه قضا خلع شد.

او با بیان اینکه این پیمانکار به تعهدات خود در مورد نگهداری از سیستم‌ها و همچنین تنظیف پارکینگ عمل نکرده و موجب نارضایتی مردم شده بود، گفت: شهرداری با هدف خدمت رسانی به شهروندان با وجود اینکه پارکینگ تحت مدیریت پیمانکار بود چندین مرحله اقدام به تنظیف و سرویس اسانسور پارکینگ نموده است.

رییس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری سنندج اضافه کرد: تذکرات لازم به صورت شفاهی و مکتوب بار‌ها از سوی شهرداری به پیمانکار پارکینگ طبقاتی سنندجی داده شد، اما متاسفانه از انجام وظایف و تعهدات سرباز زده است.

کریمی افزود: با توجه به نارضایتی شهروندان از عملکرد پیمانکار؛ شهرداری موضوع را از طریق مراجع قانونی دنبال و بعد از انجام شکایت جکم خلع پیمانکار صادر و ابلاغ شده است.

او عنوان کرد: برای آنکه خللی در خدمات شهرداری در بحث پارکینگ به شهروندان وارد نشود شهرداری ضمن تنظیف و تعمیر اسانسور و سایر تجهیزات تا زمان برگزاری مراحل قانونی و واگذاری به پیمانکار جدید با مدیریت شهرداری اداره خواهد شد.

گفتنی است؛ عملیات احداث پارکینگ طبقاتی عبدالعلی سنندجی در ۶ طبقه و متراژ یک هزار و ۹۰۰ مترمربع در سال ۹۳ آغاز و با گنجایش ۴۳۵ خودرو به عنوان یکی از مجهزترین پارکینگ‌های غرب کشور در دی ماه ۹۵ به بهره برداری رسیده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.