استاندار ایلام:

اعتبارات استان بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام متمرکز است

استاندار ایلام با اشاره به عزم دولت برای به سرانجام رساندن طرح‌های در دست اجرا گفت: اعتبارات استان بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام متمرکز است.

 حسن بهرام نیا استاندار ایلام در نشست بررسی پروژه‌های نیمه تمام استان اظهار داشت: یکی از مهمترین رویکرد‌های مجموعه مدیریتی استان در سال جاری پیگیری و اهتمام جدی برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است.

وی ادامه داد: بر همین اساس اولویت با تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است و هیچ پروژه جدیدی کلنگ‌زنی نخواهد شد مگر پروژه‌های اولویت‌دار و ضروری و مدیران نیز باید برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام اهتمام داشته باشند.

استاندار ایلام اظهار داشت: سد گدارخوش بعنوان یکی از پروژه‌های ضروری هفته گذشته با حضور وزیر کشور و با اعتبار ۲۷ هزار میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

وی بیان کرد: امسال بیش از ۷۳ پروژه نیمه‌تمام تا هفته دولت سال‌جاری با اعتبار ۲ هزار ۲۰۰ میلیارد ریال در حوزه‌های مختلف به بهره‌برداری می‌رسد که تحول اساسی در استان به وجود خواهد آورد.

وی به تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ که حدود ۲۰ سال از کلنگ زنی آن‌ها می‌گذرد، اشاره و مطرح کرد: از مجموع ۱۹ ایستگاه پمپاژ که بیش از ۲۰ سال از عمر آن‌ها می‌گذرد سال گذشته با اعتبار حدود ۲ هزار میلیارد ریال پنج ایستگاه راه‌اندازی شد.

استاندار ایلام با تاکید بر توجه ویژه و تسریع در تکمیل یادمان‌ها و گلزار‌های شهدا، گفت: از مجموع ۶۲۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب برای ساماندهی یادمان‌ها و گلزارها، ۵۶۰ میلیارد ریال تخصیص یافت که این کمترین ادای دین به شهداست.

وی مطرح کرد: مدیران قبل از شروع هر پروژه‌ای باید پیوست‌های هر پروژه را در تمامی حوزه‌های مختلف از جمله مسائل فنی و اعتبارات مورد نیاز لحاظ و استاندارد‌ها در این پروژه‌ها را رعایت کنند تا با مشکل مواجه نشوند.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.