چهار هزار کشتی گیر زنجانی بیمه ورزشی دریافت کردند

رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: هم اکنون چهار هزار کشتی‌گیر استان، بیمه ورزشی شده‌اند و برای درخشش در مسابقات کشوری و فراملی تلاش می‌کنند.

عباس محمدی رییس هیات کشتی استان زنجان با بیان اینکه چهار هزار کشتی گیر زنجانی بیمه ورزشی دریافت کردند گفت: سرمایه گذاری در رده های سنی خردسالان و نونهالان را بیش از پیش مورد توجه قرار داده‌ایم، چون معتقدیم آثار و نتایج آن در چند سال آینده مشخص خواهد شد.

وی اضافه کرد: متاسفانه در حال حاضر کشتی زنجان در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان حرفی برای گفتن ندارد چون در سال های گذشته در رده های سنی پایه استان، سرمایه گذاری نشده است.

این مسئول ادامه داد: تنها بارقه هیات کشتی زنجان کسب مدال برنز "آرش اشرفی" در رقابت‌های کشتی قهرمانی نوجوانان کشور بود که امیدهای بیشتری را برای تربیت ورزشکاران با استعداد این رشته فراهم کرد.

رییس هیات کشتی استان زنجان خاطرنشان کرد: در زمان حاضر کلاس های آموزشی کشتی در گروه های سنی نونهالان و خردسالان توسط مربیان قهرمان استان برگزار می شود که تداوم این مسیر چشم انداز بهتری را پیش روی این رشته مهیا می کند.

محمدی اضافه کرد: به تازگی امیرحسین بابایی کشتی گیر شایسته روستای ویر از توابع شهرستان سلطانیه به اردوی تیم ملی دعوت شده که نشانگر ظرفیت ها و استعدادهای این رشته ورزشی در استان است.

وی با اشاره به زیرساخت های این رشته در استان، خاطرنشان کرد: هم اکنون ۱۳ سالن کشتی استاندارد در سطح استان وجود دارد که از این تعداد پنج سالن در مناطق مختلف شهر زنجان واقع شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.