جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

پیش از انقلاب اسلامی هیچ کشوری توان مخالفت با آمریکا را نداشت

سردار فدوی گفت: پیش از انقلاب اسلامی هیچ کشوری توان مخالفت با آمریکا را نداشت، اما امروز شاهد مخالفت‌های بسیاری با نظام سلطه هستیم.

سردار فدوی،جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش گرامیداشت طلاب شهید این شهرستان دزفول، پیروزی انقلاب اسلامی را ثمره اتحاد ملت و پیروی از امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: پیش از انقلاب اسلامی هیچ کشوری توان مخالفت با رژیم آمریکا را نداشت، اما با صبر، مقاومت و عظمت ملت ایران امروز شاهد مخالفت‌های بسیاری با نظام سلطه هستیم.

او افزود: دشمنان همواره از امکانات مادی زیادی برخوردار بوده اند، اما به مدد الهی ما توانسته ایم در عرصه‌های مختلف پیروز مبارزه استکبار جهانی بوده ایم.

سردار فدوی به پیروزی‌های پی در پی ایران اسلامی برابر جبهه مستکبران اشاره کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی شاهد تغییر هندسه (قدرت) در جهان بودیم.

او با اشاره به قدرت بازدارنده نظام اسلامی در مقابل دشمنان گفت: ما در طول این سال‌ها نشان دادیم که توان دفاع از خود را داریم و صبر و مقاومت مردم ما نیست درس بزرگی به کل جهانیان داده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اغتشاشات پاییز گذشته گفت: در پاییز شاهد آخرین نمونه از دشمنی دشمنان بودیم و اشتباه محاسباتی مستکبران این اغتشاشات را به وجود آورد، اما ملت و انقلاب اسلامی ما توانست از این آزمون نیز سربلند خارج شود.

حجت الاسلام رضایی مهر دبیر این همایش نیزضمن گرامیداشت یاد و خاطره دوهزار و ششصد شهید شهرستان دزفول گفت: دزفول در دوران دفاع مقدس بار‌ها مورد هجوم و موشک‌باران رژیم بعثی عراق قرار گرفتند تا آنجا که آن را با نام شهر موشک‌ها می‌شناسند، اما مردم دزفول با وجود موشک‌باران شدید همچنان مقاومت کردند.

او به تغییر عرصه و صحنه جنگ گفت: در زمان دفاع مقدس جنگ سخت درجریان بود، اما امروز ما در جنگ نرم با دشمنان قرار داریم و اعتقادات و ارزش‌های ما مورد هجمه‌های دشمنان قرار گرفته است.

نماینده طلاب دزفولی مقیم قم حجاب را یکی از عرصه‌های جنگ نرم دشمنان عنوان کرد و گفت: رسالت امروز همه ما باید دفاع از ارزش‌های اسلامی باشد چرا که دشمن بدنبال نفوذ فرهنگی و شبه افکنی در اعتقادات دینی مردم ما است.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار