اعلام آمادگی ایران برای کمک به برقراری امنیت در پاکستان + فیلم

هیئت اعزامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در سفر به سیستان و بلوچستان از محل حادثه تروریستی هفته گذشته در سراوان و همین‌طور چاه نیمه‌های زابل بازدید کرد.

هیئت اعزامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در سفر به سیستان و بلوچستان از محل حادثه تروریستی هفته گذشته در سراوان و همین‌طور چاه نیمه‌های زابل جهت بررسی آخرین وضعیت آب شرب سیستان و شهر زاهدان بازدید کرد.

حیدری، رئیس کمیته  مرز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت آماده کمک به پاکستان برای برقراری امنیت هستیم.

هیأت اعزامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در سفر به سیستان و بلوچستان از چاه نیمه‌های زابل جهت بررسی آخرین وضعیت آب شرب سیستان و شهر زاهدان بازدید کرد.

شهریار حیدری در بازدید از چاه نیمه‌های سیستان با اشاره به نظارت میدانی هیأت اعزامی کمیسیون از مرزهای سیستان و بلوچستان اظهارداشت: ۲ کشور ایران و پاکستان در مورد مرزهای مشترک دغدغه‌هایی دارند اما امروز تنها جمهوری اسلامی ایران نسبت به تأمین امنیت در این مرزها فعال بوده و اقداماتی را انجام داده است.

وی افزود: خوشبختانه مرزبانی جمهوری اسلامی ایران از نیروهای شجاع و مقتدر برخوردار است و دستگاه‌های همکاری اطلاعاتی، ارتش و سپاه جمهوری اسلامی ایران هم در مرزها اقدامات شایسته‌ای را انجام داده است.

رئیس کمیته مرز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کم آبی در سیستان و بلوچستان گفت: آب آشامیدنی پنج شهرستان سیستان از حفر چاه تأمین می‌شود که ما در این سفر از آنها بازدید کردیم. پیش از این هم کمیسیون امنیت ۲ ماه پیش نشستی را با حضور همه دستگاه‌ها اعم از وزارتخانه‌های نیرو و جهاد کشاورزی و امور خارجه و همچنین نمایندگان سیستان و بلوچستان برگزار و در سه حوزه ورود کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.