عامل اغفال و آزار دختران جوان به بهانه ازدواج در دام پلیس

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل اغفال و آزار دختران جوان به بهانه ازدواج خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: زن میانسالی هراسان به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، به همراه دختر جوانم در خیابان‌های شمال تهران مشغول پیاده‌روی بودیم که ناگهان دخترم ناپدید شد، با تمامی آشنایان تماس گرفتم، اما کسی از او خبری ندارد؛ نگرانم بلایی سر او آمده باشد.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل زندگی دختر جوان شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر گمشده با یک مرد جوان به صورت پنهانی ارتباط داشته است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر گمشده توسط مرد جوان در فضای‌مجازی با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های علمی و اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با بررسی‌های تخصصی متوجه شدند، دختر اغفال شده در خانه‌ای در شرق تهران حضور دارد که کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی آنجا شدند و مرد جوان را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان موفق به پیدا کردن دختر گمشده شدند، افزود: متهم پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان در فضای مجازی با شگرد وعده‌های پوشالی و آزار و اذیت وی در مخفیگاهش اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان اینکه متهم قصد داشت تا ابتدا دختر گمشده را به استان دیگری ببرد، اما با تیزهوشی کارآگاهان موفق نشد، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۹ ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
والله صادقانه کنون وضعیت اجتماعی جامعه طوری شده که هیچ مردی اعمم از پیران و جوان میان سال از دست زنان و دختران معلوم الحال بد پوشش در امان نیست خیابانها تبدیل به معابر شوهر دزدی شده آنهم بصورت علنی اینقدرم زیاد هستند که قابل شمارش نیست وقتی پوشش بانوان نامناسب هست کمتر مذکری پیدا میشه توان کنترل وسوسه را داشته باشه لعنت به مسببش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۸ ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
خانواده خیلی مهم هست
Iran (Islamic Republic of)
Ali
۱۶:۲۸ ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
خانواده خوب اگر مثل این دختر داشته باشن سرش زیر آب و تمام....چون شرف بالاتر از مسائل عاطفی...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲
در برابر جوانانی که به هیچ صراط مستقیمی راه نمیان و در اوج احساسات هستند و خانواده را دشمن خوشبختی خودشون قلمداد می‌کنند کاری برنمیاد
Iran (Islamic Republic of)
علی
۱۶:۱۶ ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
خوشم میاد طرف هر کاری دلش میخواد میکنه، بعد که دستگیر میشه اول از همه میگه؛ بسم الله بعدشم ابراز پشیمونی میکنه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۸ ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
بسیاری از دختران این دوره و زمونه چه مذهبی و چه غیر مذهبی آهن پرست شدن و دنبال پول و قیافه و قد بلند فقط هستن، دوره و زمونه خوبی نداریم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۴ ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
دختر هم دقیقا به اندازه مرد شیاد مقصر و شریک جرم هست.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۱ ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
" آغوش گرم خانواده " رو خوب اومدی.....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۲۳ ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
عاقبت بیحجابی همین است
آخرین اخبار